2777
2789

فهمیدب ب منم بگو

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍تو تاپیک های معرفی کتاب خوشحال میشم تگ م کنید همچین اگر کتاب خون هستین کتاب های خوبی ک خوندین رو بهم بگین خوشحال میشم 🌺🤍

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ما از کل زندگی و ساعت خواب و بیداری و نظافت و... خرید خونه شما ک اطلاع نداریم ک بهتون برنامه بدیم 

اگر علاوه بر بجه دیگر وظایف هم دارید بگید تا کمکتون کنیم

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2802

پسرت چه ساعتی بیدار میشه؟ سعی کن صبح زودتر از اون

بیدار بشی و درس بخونی. ظهرم که میخوابه اونموقعم

از فرصت استفاده کن. یا یه کلاسی مهدکودکی چیزی

بفرست که چندساعت وقتت آزاد باشه

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨

اگر صبحا مهد کودک میره میتونی تا ظهر بخونی ( مفید میشه ۴ ساعت) بعد بیاریش با هم ناهار بخورید اگر خواب ظهر دوس داری با هم بخوابید اگر نه دو ساعتم ظهر بخون عصر هم شام و ناهار فرداتو درست کن اگر ظهر نخوندی شب که مثلا ۱۰ میخوابونیش تا ۱۲ بخون دو ساعت دیگتو پر کن 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

من یه ویدیو دیدم زبانش انگلیسیه اگه خواستی بگو لینکش رو برات بفرستم. 

باید به بچه یاد بدی که یه زمان هایی با وجود اینکه مامان هست ولی باید به جوری خودشو سرگرم کنه. تو این تایم نباید سراغت بیاد مگر اینکه اتفاق اضطراری افتاده باشه. بعد از این تایمم حسابی بغلش کن و حس امنیت بهش بده. بستگی به اینکه بچه ت چقد میتونه تنهایی بازی کنه باید مثلا از یه ربع شروع کنی کم کم زیادش کنی. مطمئن باش بچه ای غذاش و امنیت ش فراهمه بعد تنهاش بزار برای یه تایم مشخصی. 

اگر خانواده هاتونم نزدیکن و دلت راضی میشه بچه رو بسپاری بهشون از اونام میتونی کمک بگیری. 

پسرت چه ساعتی بیدار میشه؟ سعی کن صبح زودتر از اونبیدار بشی و درس بخونی. ظهرم که میخوابه اونموقعماز ف ...

هفت هشت بیداره خودم معمولا تا دو شب میخونم ولی تا هفت باهاش میخوابم دو ساعت هم ظهرا میخوابه میخونم ولی کمه