2777
2789

چرا ولی سرمایه می خواد و سالها شاگردی و پادویی. راه راحتی نیست. 

لطفا خواهشا ملتمسانه ازتون می خوام افراد زیر 25 سال توی تاپیک های من نظر ندن. من اینجا دنبال تجربیات افراد باتجربه هستم نه حرفای هیجانی و هورمونی.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بله میشه بابای من تا کلاس پنجم خونده😂 فداش بشم 

ز همه دست کشیده ام تا تو باشی همه                                        با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد                                         آقا هستم!
2802

چرا میشه. مثلا آرایشگری یا خیاطی یا کارهای فنی دیگه... شوهر من دوسش رو تموم نکرده شغلش فنی و آزاده شکر خدا تا حالا لنگ نموندیم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

والا ایران نظام آموزشی ش از پایه ایراد داره......

همه چی به زور و بایدی هست تو آموزش.....درس هام هم باید به زور تو کله ت کنی...با اینکه نسل الان علاقه ای به این کتابای درسی ندارن.

کاش یه روز قشنگ بشه. و شیوه ی تدریس و آموزش درست بشه.

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
والا ایران نظام آموزشی ش از پایه ایراد داره......همه چی به زور و بایدی هست تو آموزش.....درس هام هم ب ...

آمین

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2801