2777
2789
عنوان

میخوام برم آلمان مادرموچیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 83 پست
کاش مادر منم اینطوری بود حالا ازهم دوریم من تهرانم اون همدان ولی اینم به‌زور قبول میکنه اگه ماهی یخ ...

ببین عزیزم مادرت اولش شاید سختش باشه ،وقتی برین کنار میاد ..رفتین تماس زیاد بگیر تصویری  بعد بمرور میبینی اونم کنار میاد

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
نمیدونم بخدا گفتم شاید برای آینده پسرم بهتر باشه

باید بری بخاطر پسرت الان مهمترین وظیفه ت ساختن آینده پسرته!اگه نری درحقش کوتاهی کردی!بعدا مادرتو ملامت میکنی هم خودت هم پسرت!مادرت مجبوره کناربیاد 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

مادرت عادت می‌کنه اولش سخته کم کم عادت می‌کنه دست پسرتو بگیر از خاورمیانه فرار کنین تا هر جا میتونی ...

سلام عزیزم من شما رو توی یکی از تاپیکا که در مورد مدرسه های شیراز بود دیدم اطلاعات خوبی داشتید میشه منم راهنمایی کنین پیش دبستانی دخترانه میخوام؟

2802
سلام عزیزم من شما رو توی یکی از تاپیکا که در مورد مدرسه های شیراز بود دیدم اطلاعات خوبی داشتید میشه ...

سلام عزیزم ممنونم سلامت باشید 🥰🥰

برا پیش دبستانی میخوای مدرسه باشه ؟یا فقط مهد و پیش دبستانی ؟

سلام عزیزم ممنونم سلامت باشید 🥰🥰برا پیش دبستانی میخوای مدرسه باشه ؟یا فقط مهد و پیش دبستانی ؟

بنظرتون دوزبانه برای بچه تو این سن سنگین نیست؟دلم میخواد زبانش قوی بشه اما از دلزدگی هم میترسم

تا چند وقت پیش ب افغانیا میخندیدیم حالا خودمونم همه ب فکر مهاجرت و فرار از کشور شدیم متاسفانه

افرین😂😂اینقد ب اونا گفتیم ترسوها نموندین کشورتون‌روبسازین.فرار کردین.حالا هنوز هیچ‌خبری نشده داریم دممون رو‌ میذاریم رو کولمون و الفراررر

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
بنظرتون دوزبانه برای بچه تو این سن سنگین نیست؟دلم میخواد زبانش قوی بشه اما از دلزدگی هم میترسم

نه اصلا سنگین نیست 

من پسرمو از 4 سالگی گذاشتم کلاس زبان 

البته مدارسی که دوزبانه هستن تا 4 عصر هستن فکر میکنم 

اگر اذیت نمیشه اینهمه تایم تو مدرسه که بنظرم مهرتابان واقعا عالیه 

اگر میخوای کمتر تو مدرسه بمونه مدرسه ی مهرآیین واقعا عالیه 

فرشتگان خیلی خوبه 

تابش هم خیلی خوبه 

کلاس زبان هم من یه مربی خیلی عالی میشناسم واقعا کارش حرف نداره پسر خودمم می‌ره پیشش اگر خواستی بهت شماره میدم 

2801