2777
2789
عنوان

میخوام برم آلمان مادرموچیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 60 پست
نمیدونم بخدا گفتم شاید برای آینده پسرم بهتر باشه

از سن کم برین ایرانو و زبان و... رو یکم یادش می‌ره

بعدم فرهنگش اون‌جایی می‌شه هیچ بویی از ایرانی بودن نمی‌بره

بزارید حداقل ۳ سال دیگه یا خودش بزرگ شد بره یا برین

نمی‌دونم هرچی به‌صلاحه

🌸تغیر پیدا کرده‌ام🥲💖🌸 دیگه اون کاربرِ سابق یاوقت نیستم🌹💙 سعی می‌کنم منطقی‌تر، شمرده‌تر، کم‌تر حرف بزنم و کسیم ریپلای نکنم مگر رپیلایم کنن💖🙏                            و درضمن اینو از من به‌خاطر داشته باشید روحِ انسانه که عاشق می‌شه چون هورمون عقل نداره از قیافه‌ی طرف خودش خوشش بیاد و بعد از عاشق شدن هورمونا ترشح می‌شه💖 و این‌که اگر به‌هورمون باشه که یکیش برای مسائل جنسیه پس باید عاشق هرکسی که می‌بینیم بشیم ولی چرا فقط عاشق یک نفر می‌شیم؟! و... هزار و یک دلیل دیگه...💌

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نمیدونم بخدا گفتم شاید برای آینده پسرم بهتر باشه

نه عزیزم برو، بخاطر مادرت که نمیتونی اینده خودتو و پسرتو خراب کنی

شما برین بعد چندوقت عادت میکنه، نمیشه که پدر و مادر تا ابد وابسته بچه باشن

🗝
2802

بگو رفتیم اونجا ساکن شدیم دعوتنامه میفرستم بیا ...وقتی تو رفت و آمد باشه کنار میاد ..من مادر شوهرم رفت یک ماه قبرس موند دختر دیگه شم آلمان ..خودشونم زیاد میان ..حالا مادر شوهرمن از خداشه بچه هاش برن 

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
مادر فرق دارهراضی نمیشه بچش وسط جنگ باشه

کدوم‌جنگ‌😐🙄

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
نه عزیزم برو، بخاطر مادرت که نمیتونی اینده خودتو و پسرتو خراب کنیشما برین بعد چندوقت عادت میکنه، نمی ...

دقیقا. 

مادرتون عادت میکنه. دیگه وقتی بچه ازدواج کرد مادر باید دل بکنه. تو الان اولویت زندگیت خانواده ی خودته.

مادرت عادت می‌کنه اولش سخته کم کم عادت می‌کنه 

دست پسرتو بگیر از خاورمیانه فرار کنین تا هر جا میتونی دور شو از خاورمیانه 

منم به فکر افتادم پسرمو چندسال دیگه بفرستم نروژ پیش عموش 

بگو رفتیم اونجا ساکن شدیم دعوتنامه میفرستم بیا ...وقتی تو رفت و آمد باشه کنار میاد ..من مادر شوهرم ر ...

کاش مادر منم اینطوری بود حالا ازهم دوریم من تهرانم اون همدان ولی اینم به‌زور قبول میکنه اگه ماهی یخ بار نرم اصلا نمیشه

حیف مادر نیست نبینیش؟؟؟؟دلت میاد؟؟(

الان دیگه تماس تصویری میگیرن ..اینقد نباید سخت گرفت

2801