2777
2789
عنوان

کاشکی خدا فقط زن رو خلق میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1927 بازدید | 131 پست
بله ولی اونموقع دیگه خبری از تکنولوژی و امکانات هم نبود

محض اطلاع 

وای فای و برنامه نویسی رو دو زن ابداع کردن 

شما مردا اگر از اول تاریخ به ما تو سری نمیزدید و ما رو محدود نمی‌کردید الان حتی جهان پیشرفته تر بود 

یکم آمار بخون تو همین ایران تعداد تحصیل کرده های خانم بیشتره ، پس لطفا وقتی زن رو عقب نگه داشتید صحبت از تکنولوژی نکنید ، هنوزم هستن دخترایی که بابا یا داداشمون نمیذارن دانشگاه برن 😏

شماها دست از سر ماها بردارید ما خودمون دنیا رو بهتر از شما اداره میکنیم 

اون موقع که کرونا اومد کشورهایی که رئیس جمهور و وزیر بهداشت زن داشتن بهتر از پس مشکلات بر اومدن

امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودی

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نمیشه ظالم بودن و ظلم کردن رو اینجوری توجیه کرد.

توجیه نکردم واقعیت رو گفتم 

منم خیلی بهم ظلم شدم ولی سعی کردم این کارا رو با کسی نکنم هیچ وقت چون نمیخواستم دل بقیه مثل دل من بشکنه ولی هر کسی ظرفیتش رو نداره و ظلم میبینه و ممکنه ظالم بشه

کاملا مخالفم! من بر اساس باورها و تجربه های خودم جواب میدم. اونقدر که زن ها ( بعضی از زن ها ) جنسیت ...

اینم بخاطر اینه که مردا از بچگی هم جنس خودمون رو پیش ما خار و خفیف کردن و این تفکر اشتباه تو ذهن بعصی از ما جا باز کرده 

مثلا همین اذیت و آزار های خواهرشوهر ، مادرشوهر ، جاری و ... بخاطر مرداست 

2802
محض اطلاع وای فای و برنامه نویسی رو دو زن ابداع کردن شما مردا اگر از اول تاریخ به ما تو سری نمیزدید ...

بی منطقی. 

اینترنت و اینستا و تویتر و ... هم مردا ساختن 

حتی ماکروسافت هم ی مرد ساخته 

متأسفم برات 

توجیه نکردم واقعیت رو گفتم منم خیلی بهم ظلم شدم ولی سعی کردم این کارا رو با کسی نکنم هیچ وقت چون نمی ...

واقعیت از دید شما البته. 

هر کدوم از ما از زاویه دید خودمون و بر اساس باورها و اعتقادات ، تجربه ها، دیده ها و شنیده هامون به این مسائل نگاه می‌کنیم.

ظلم همیشه وجود داشته ، چون دنیا تقابل خوبی و بدی و حق و باطله و این ربطی به مرد و زن نداره.

محض اطلاع وای فای و برنامه نویسی رو دو زن ابداع کردن شما مردا اگر از اول تاریخ به ما تو سری نمیزدید ...

اول اینکه اون خانوم فقط شبکه بی سیم رو اختراع کرده و این هیچ ربطی به شبکه اینترنت نداره و دوم اینکه برنامه نویسی زبان های مختلفی داره و این دو خانومی که میگید فقط یک زبان برنامه نویسی رو ابداع کردن و بعد خانومی اگه واقعا بخواد چیزی رو اختراع و کشف کنه چه محدودیتی براش وجود داره؟ اگه واقعا دانشمند و مخترع باشه یه مرد چطور میتونه با محدود کردنش جلوشو بگیره؟

کاربر آقا

ولی من از جنسیتم متنفرم  کاش هیچوقت به دنیا نمی یومدم کاش منی نبود  

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*.                               🛑🛑🛑 قرص گین آپ و ضرراتش   :  خب راستش من خیلی لاغرم وزن 40و قد 160 دم عروسیم خیلی دلم میخواست تپل شم یا حداقل صورتم یکم گونه داشته باشه رفتم گین آپ گرفتم خوردم کم کم تپل شدم و خیلی خوشگل شدم میخواستم فقط یه ماه بخورم که یه ماه خوردم و عروسیم یه ماه عقب افتاد و دوباره مجبور شدم ادامه بدم و دوباره عروسیم عقب افتاد و خلاصه سه ماه خوردم توو این سه ماه اشتهام خیلی زیاد شد و9 کیلویی چاق شدم و خیلی خیلی خوشگل شدم دوسه هفته قبل عروسیم یهو تمام بدنم مخصوصا صورتم پر جوش شد یه جوشا خیلی وحشتناک که هرچی محلول و اینا میزدم و قرص مصرف کردم گم نشدن خیلی خیلی عوارض بدی روم داشت یه عروس بودم با صورت پره جوش پریودام هر دو هفته یه بار شدن با خونریزی زیاد قرص ول کردم کل وزنم برگشت تمام بدنم پره ترک پوستی شد معده دردا شدیدی میگرفتم حس میکردم شکمم پره باده نفخ بدی گرفتم پا درد شدم خلاصه که همه این مریضی ها تا یه سال درگیر بودم تو رو خدا به هر قیمتی نخواه چاق شی اونم با قرص باور کن تمام قرص چاق ها هورمونی هستند با دستکاری کردن هورمون ها یه چاقی کاذب به آدم میدن و آدم پوکی استخوان میگیره که بدترین بیماری هاست اون موقع یکی از. آشناهام میگفت نخور من خوردم پوکی استخوان گرفتم استخون لگنم سیاه شده تا چندماه راه نمیتونستم برم با خودم گفتم من لاغرم دیگه آب از سرم گذشته بذار هر اتفاقی نیوفتاده بیوفته با اینکه خیلی لاغرم دیگه تن به قرص چاقی نمیدم به توبه کردن افتادم  🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

مخالفم باهات

مرد خوب کم ندیدم

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚💚💚درخواست دوستی قبول نمیکنم🔐همیشه سبز میخشکد😔همیشه ساده میبازد😔همیشه لشگر اندوه😔ب قلب ساده میتازد😔خدایا دلم گرفته میشه بغلم کنی؟♥

این‌جوری باشه اگر فقط مذکر ها بودن جنگی نمی‌شد غیرتی نبود نیازی نبود تجاوزیم نبود

و درضمن تعداد کمی از زنان هم شده به مردان تجاوز کنن

🌸تغیر پیدا کرده‌ام🥲💖🌸 دیگه اون کاربرِ سابق یاوقت نیستم🌹💙 سعی می‌کنم منطقی‌تر، شمرده‌تر، کم‌تر حرف بزنم و کسیم ریپلای نکنم مگر رپیلایم کنن💖🙏                            و درضمن اینو از من به‌خاطر داشته باشید روحِ انسانه که عاشق می‌شه چون هورمون عقل نداره از قیافه‌ی طرف خودش خوشش بیاد و بعد از عاشق شدن هورمونا ترشح می‌شه💖 و این‌که اگر به‌هورمون باشه که یکیش برای مسائل جنسیه پس باید عاشق هرکسی که می‌بینیم بشیم ولی چرا فقط عاشق یک نفر می‌شیم؟! و... هزار و یک دلیل دیگه...💌

الان تو کشورهای غربی به زنها تجاوز نمیشه و زن رو حلوا حلوا میکنن؟

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

آهان شماها هستین که دارین از تبعیض مینالین ؟؟؟

خودتون یه پا تبعیضین

تفکرتون مسخره که چه عرض کنم حال بهم زنه

کاش خدا آدم های تعصبی و بی منطق رو خلق نمیکرد 

❣️🍓🍊🧡🐠🍋🍍🥝🦖🐳🦋🫐🍇پشت کنکوری هسدم🍌 بودم؟...🧐 شاید هردو🌚 امسال میرم دانشگاه ولی در کنارش کنکور میدم برای نتیجه ی بهتر☔️🌈 ولی همچنان بدون هیچ امکانات و کتاب و مشاور و آزمونی🍌 راستی خیاط هم هستم👻و عااااااشق نقاشی🎨  ẓѧһяѧ
2801