2777
2789
عنوان

بنظرتون من توقعم بیجاست ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 43 پست
حالاشایدم من قبول میکردم فک نکردن من یه بچه تنهایی چجوری همه کاراروبکنم ناراحتم ک حتی ی تعرفم نزدن

ناراحتیت کاملا به جا هست. اینا ک گفتن نباید ناراحت بشی خودشون از همین دسته آدمان ک ب بقیه کمک نمیکنن. 

باید حداقل ی تعارف خشک و خالی میکردن.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نه تصمیم غلطیعنی هرکی بیاد اساس کشی، فقط بعدش حق داره بیاد خونتون؟ زورگوییه

ن من نگفتم ک حتماکمک کنم مم گفتم ب عنوان اعضای خانواده دلم میخاست تعارف کنن فلانی کمکی خاستی بهمون بگو همین 

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2802
ناراحتیت کاملا به جا هست. اینا ک گفتن نباید ناراحت بشی خودشون از همین دسته آدمان ک ب بقیه کمک نمیکنن ...

دقیقااا فقط ادم توقع تعارف داره ک بدونی بفکرتن همین اخه همه ب من زنگ زدن ک کمک میخای بیایمم و اینا حالاادمایی ک رابطه دور تری داریم اما اینا ک خیلی نزدیک بودیم مثلا..

اگه بهت نزدیکن یکم حق داری ناراحت باشی اره دعوت نکن

اره نزدیکیم خیلی غریبه ترا چن بار زنگ زدن ک کمک خاستی بگو و بیایمم کمکتو ولی  اینا...

نه!!!چرا باید توی اسباب کشی شما دخالت کنند، مگه خودشون کار و زندگی ندارن!؟

حالا اگه مادر شوهرش اساس کشی داشت اسی می‌گفت کمک نمیرم بهش حمله میکردین که شما یه خانواده هستید چرا کمک نمیکنی 🥴🥴

داخل این اوضاع راستش بله توقع شما بیجا بوده
اگر قبول نمیکنید و اینو میدونن؛ نخواستن تعارف دروغ بزنن
شما که قبول نمیکنید، توقع تعارف هم نداشته باشید، چون اینجوری شخصیت طرف خرد میشه

همونم که میگن، نگاهِ ظاهرش نکن...!

حق داری ناراحت بشی خانواده پس به چه درد میخوره وقتی رابطت هم باهاشون خوبه. من اگه جات بودم با روی خوش بهشون تیکه مینداختم میگفتم دست تنها با بچه کوچک سختم بود کسیم نبود کمکم. 

اگه اونا به کمک احتیاج داشتن شماهم خودتو بکش کنار. دعوت هم نکن اونا خودشون باید چشم روشنی بیارن

پذیرفتم که ابر هستم و اگر خسته شدم حق دارم که ببارم... 🌧️⚡☔عاشق زندگیم هستم، عاشق همسرم❤️عاشق پسرم❤️ خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی🌿
حالا اگه مادر شوهرش اساس کشی داشت اسی می‌گفت کمک نمیرم بهش حمله میکردین که شما یه خانواده هستید چرا ...

این کاربراحتما مجرده یا سنش خیلی کمه 

اره نزدیکیم خیلی غریبه ترا چن بار زنگ زدن ک کمک خاستی بگو و بیایمم کمکتو ولی اینا...

درکت میکنم عزیزم 

آدم ها باید اینجور جاها کنار هم باشن 

بیخیال توهم محلشون نده 

حداقل میتونستن بیان نوه شونو نگه دارن چند ساعت

حق داری ناراحت بشی خانواده پس به چه درد میخوره وقتی رابطت هم باهاشون خوبه. من اگه جات بودم با روی خو ...

دقیقا همین کارمیکنم مرسی❤

حالا اگه مادر شوهرش اساس کشی داشت اسی می‌گفت کمک نمیرم بهش حمله میکردین که شما یه خانواده هستید چرا ...

نه عزیزم 

نظر من اینه که آدم نباید سختی هاشو با بقیه تقسیم کنه 

من خودم نه از کسی توقع دارم و نه به کسی هم کمک میکنم

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...

توقع نداشتی و اجازه نمیدادی بیان کمکت پس چرا ناراحت شدی!!!!حرفهات ضد و نقیض هست ....دوست داشتی تعارف الکی بهت بکنن !!!همه الان برای خودشون گرفتارن ....توقعات اضافی بریزین دور ..تو ارامش زندگی کنید

2801