2777
2789
عنوان

بنظرتون من توقعم بیجاست ایا

495 بازدید | 43 پست

من تازه اسباب کشی کردم ی بچه یک ساله دارم باخانواده شوهرمم رابطه خوبی دارم هیچکدومشون یه تعارف برای کمک ب من توی اسباب کشیووچیدمان نکردن  درصورتی ک من کلاکمک قبول نمیکنم میدونن همه اما تعارف هم نباید میکردن؟ منم خونه جدیدم هیجکدومو دعوت نمیکنم درسته کارم؟؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
وقتی قبول نمیکنی تعارف چی بزنن

حالاشایدم من قبول میکردم فک نکردن من یه بچه تنهایی چجوری همه کاراروبکنم ناراحتم ک حتی ی تعرفم نزدن

اولا اره باید تعارف میکردن کارشون اشتباه بوده

دوما عزیزم خودت راحت تری اگه انتظار نداشته باشی

سوما طرف ما خونه جدید که میریم کسیو دعوت نمی‌کنیم خودشون کادو میخرن میان سر میزنن ولی دعوتی رو نمیدونم هرطور راحتی

حق داری ک ناراحت باشی ازشون ولی یادت باشه تو این موقعیتم هرکدوم اونا بودن تعارف نکنی

روابطت و باهاشون حفظ کن و اگر مشکلی ندارید باهم دعوتشون کن اینجوری زبونت درازه اگر مشکلی پیش بیاد بعدا ولی اگر اول شما فاصله بگیری و حرفی پیش بیاد اونا میگن خودش قیافه گرفت

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
نه!!!چرا باید توی اسباب کشی شما دخالت کنند، مگه خودشون کار و زندگی ندارن!؟

واو چ تفکرعجیبی داره شما ب خانوادت توی اسباب کشی یا هرموردی ک کمک نیاز داشته باشن کمک نمیکنین جالبه

حق داری ک ناراحت باشی ازشون ولی یادت باشه تو این موقعیتم هرکدوم اونا بودن تعارف نکنیروابطت و باهاشون ...

افرین درسته من سعی ممیکنم رابطم درحدعادی نگ دارم

حق داری ک ناراحت باشی ازشون ولی یادت باشه تو این موقعیتم هرکدوم اونا بودن تعارف نکنیروابطت و باهاشون ...

دقیقا گفتم منم مث خودشون زمانی کمک احتیاج داشتن تعارفم نمیکنم ...ن دعوت نمیکنم اصلا نمیتونم خ سختمه بابچه

واو چ تفکرعجیبی داره شما ب خانوادت توی اسباب کشی یا هرموردی ک کمک نیاز داشته باشن کمک نمیکنین جالبه

ولی به نظرمن توقع شما عجیبه 

احتمالا تفاوت فرهنگی داریم

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...
2801