2777
2789

دوستان حقوق کمیتمون قط شده بخاطر اینکه مادرم ۴_ ۵ ماه پیش وام اشتغال برداشته و الان زنگ زدن خانم حقوقتون قط میکنیم مادرمم گفتش برای بیت رهبری نامه مینویسم ۴ تا بچه دارم و بچمم کور شده دوستان چیکار کنیم الان زندگیمون با کمیته میگذشت😭 و ی ۲۶۰ میلیون پولم داده بودن مادرم خونه بگیره ک نگرفته بودش گرفت مادرم ۱۰۰ تومن ماشین گرفت بقیشم دادش ۷۰ میلیون ب قرضش و بقیشم دادیم پول پیش چیکار کنیم الان کمیته میگ چرا خونه نخریدی و وام اشتغال زایی هم برداشتی قطتت میکنیم چیکار کنیم الان 🥲😭😢

زیر پوشش بهزیستی هستین؟

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

مگه با 260 تومن میشه خونه خرید آخه؟ چرا حرف زور میزنن؟ 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

کلا قانونشون همینه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)////                چگونه ممکن است پس از ابلیس، فرد دیگرى همان اشتباه را تکرار کند و سالم بماند نه، هرگز خداوند هیچ گاه انسانى را براى عملى وارد بهشت نمى‏ کند که براى همان عمل فرشته‏ اى را محروم سازد. فرمان خدا در آسمان و زمین یکسان است ، و بین خدا و خلق، دوستى خاصّى وجود ندارد که به خاطر آن، حرامى را که بر جهانیان ابلاغ فرموده حلال بدارد.نهج البلاغه خطبه۱۹۲

تقصیر مادرته خونه ندارید ماشین میخاس چکار اعتمادشون سلب شده مادرت بیفکره

متأهل هستم.....منو همسرم عاشق هم هستیم شکر خدا همسرم ایده آل هست جونمون رو واسه هم میدیم باهاش خوشبخت ترین زن دنیام 🧿🧿🧿تو قشنگترین قسمت سرنوشتمی جانانم🧿😘🌹✨️باتو خوشبخترین عاشق تاریخ منم

عزیزم قبل از دریافت وام تذکر میدن ک احتمال داره ب خاطر وام مستمری قطع بشه

چون وام اشتغال یعنی ایجاد شغل میکنم و ب درامد میرسم دیگ احتیاجی ب مستمری کمیته ندارم

ولی حضوری برید با مسئولش صحبت کنید شاید فرجی بشه

2801