2777
2789
عنوان

کدوم رو بگیرم❓📸

395 بازدید | 27 پست

الان عکس میزارم

بگید قشنگه؟

اگر آره کدوم رو بگیرم؟

به غم کسي اسيرم که ز من خبر ندارد                                 عجب از محبت من، که در او اثر ندارد                                  غلط است هر که گويد که به دل رهست دل را                          دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد🥲❤‍🩹

کووو

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚💚💚درخواست دوستی قبول نمیکنم🔐همیشه سبز میخشکد😔همیشه ساده میبازد😔همیشه لشگر اندوه😔ب قلب ساده میتازد😔خدایا دلم گرفته میشه بغلم کنی؟♥

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

اولی نازه بقیه رو بزار

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕

اولییییی

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕

زیبا نیستن

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚💚💚درخواست دوستی قبول نمیکنم🔐همیشه سبز میخشکد😔همیشه ساده میبازد😔همیشه لشگر اندوه😔ب قلب ساده میتازد😔خدایا دلم گرفته میشه بغلم کنی؟♥
2801