2777
2789
عنوان

تب مالت لطفا کمک کنید

254 بازدید | 31 پست

چهار ماهه تب مالت گرفتم دارو رو سر وقت خوردم آمپولش زدم با وجود تتیر پایین از همون اول ولی این تیتر تکون نمیخوره خسته شدم کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
سلام ممنون نمیدونم بخدا فقط ی نفر شیر محلی بیام اورد جوشوندمش ولی نمیدونم باز از کجا گرفتم

با یه بار شیر مصرف کردن که مبتلا نمیشی حتما قبلش هم لبنیات محلی زیاد استفاده کردین

خداجونم. میشه بابامو پس بدی.خیلی دلتنگشم  باباجونم من چه میدونستم که یه روزی تورو ازدست میدم رفتنتو هنوزم باور ندارم خیلی زود رفتی 😭لطفا برای شادی روح بابام صلوات بفرستید ممنونم.
سلام چطور مبتلا شد و اینکه آمپولش زدن یا فقط قرص دادن دیگه سراغش نیومد

یادم نیست دقیق یه روز رفته بود سر زمینای بابابزرگم و یه کهره کوچولو بغل و بوس کرده بود بعدشم شیر بز خورده بود دیگه نمیدونم از کدومش بود البته عشایرای اون سمت خیلی تمیز بودن نمیدونم چرا اینجور شد ،بستری بود هم آمپول هم قرص وای دستاشو تیکه تیکه کرده بودن

یادم نیست دقیق یه روز رفته بود سر زمینای بابابزرگم و یه کهره کوچولو بغل و بوس کرده بود بعدشم شیر بز ...

اونم نتونست تکون بخوره بعد اون ک خوب شد دیگه تب مالت ک نگرفته چون میگن بعدش سراغش میاد

2801