2777
2789

خونش یه شهر دیگه بود به خاطر کارش ۵ ماه خونه ما بود مامانم ناراضی بود ولی ما هممون چقدر طرفداری کردیم از عمم و گفتیم گناه داره و...

خلاصه این پنج ماه به بهترین حالت ازش مهمان داری کردیم

بعدش دیگه خونش اومد شهر ما و رفت خونه خودش

حالا ما برای زندگی رفتیم یه شهر دیگه

از روزی که رفتیم دیگه جواب تماسامون رو نمیده که اگه اومدیم شهرمون نریم خونش😒

ادم چقدر می تونه چشم سفید باشه؟؟؟

همیشه به نظرات مادرتون درمورد خونواده ی پدری اعتماد کنید

تاريك انديشان هميشه سعى مى كنندزنان را در «سياهى» نگه دارند؛آنها از روشن شدن ذهن زن مى ترسند !چون خوب ميدانند اگر زن بداند،به فرزندانش هم ياد ميدهد !

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
مامان بیچاره چقدر از دستتون حرص خورده و ناراحت شد اشکال نداره امیدوارم این رفتارها همیشه یادتون بمون ...

اصلا فکر نمی کردم اینطور ادمی باشه

همیشه خیلی خودش رو خوب و مهربون میگرفت

بی چشم و رو البته .بی خیال خودش باید شعور داشته باشه که نداره

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
حالا از کجا مطمعنی؟ شاید جواب ندادنش دلیل دیگه ای داره.

میگه شما که رفتین دلم براتون تنگ میشه نباید از این شهر میرفتین به همین خاطر مثلا قهر کرده جواب تماسامون رو نمیده😐

در صورتی که خودش چندین سال تو یه شهر دیگه زندگی می کرد چجوری اونموقع دلش تنگ نمیشد؟

تا پنج ماه مهمان حساب نمیشه که.چه تخم طلایی عمه جان گذاشته بود که پنج ماه مادرتو تو اون شرایط قرار دادین.کمک میکرد یا مادرت شده بود خدمش واقعا بازم‌میگن دشمنی بدتر از اولاد نیست...راست گفتن هنوز داماد نداره وگرنه ادامشو میگفتم

دردناک تر از فرار مغزها به قدرت رسیدن بی مغزهاست
میگه شما که رفتین دلم براتون تنگ میشه نباید از این شهر میرفتین به همین خاطر مثلا قهر کرده جواب تماسا ...

😏شماهمپاشین هرماه برینخونش بکین دیدیم دلت خیلی تنگ میشه گفتیم زود به زود ببایم دیدنت 

تا پنج ماه مهمان حساب نمیشه که.چه تخم طلایی عمه جان گذاشته بود که پنج ماه مادرتو تو اون شرایط قرار د ...

بابا چی میگی برا خودت واقعا؟!  اینا بچه بودن خوب نمیشناختن عمشون رو.  بعد شما مگه بودی که عمشون کمک نمیداده توی اون پنج ماه؟ یا برای بچه ها عمه ی خوبی نبوده؟ حتما عمه ی خوبی بوده که طرفش رو گرفتن.  

دیگه ازونور بوم نیفتین.  یعنی چی دشمنی بالاتر از اولاد نیست؟ این چرت و پرتا چیه آخه؟!!!! 

بابا چی میگی برا خودت واقعا؟! اینا بچه بودن خوب نمیشناختن عمشون رو. بعد شما مگه بودی که عمشون کمک ...

دقیقا خیلی خودش رو خوب و مهربون می گرفت

جوری که من اصلا با خاله هام رابطم خوب نیست ولی با عمم خیلی خوب بودیم

2801