2777
2789
عنوان

سلام بچه ها می‌خوام مرغ درست کنم عصاره الیت خریدم چ موقع اضافه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 73 پست
بله اگر سفت مربع شکل اول بادستت توی نعلبکی لهش کن قشنگ بعد بنداز که همه جا پخش بشه

آها خیلی ممنون هم عروس هام میخوان بیان خونم بار اولمه نمی‌خوام کم بیارم  ممنون 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من ی دونه خریدم نوشته هشت عددی ی تکه کافیه ؟ نمک نزنم دیگه ؟

چرا نمک جداست باید بزنی 

یدونه هم از اون هشت تا بزن قبل از اینکه بریزی تو غذا بکوبش همش پودر شه بعد با کمی هیلی کم اب سرد مخلوطش کن گلوله نشه بعد بنداز تو غذا همینجوری ننداز

خدایا خودت جور کن بتونم خونه دار بشم🥺
2802

به نظر من عصاره الیت رو نزن مرغا رو اول توی روغن خوب سرخ کن

بعد مرغا رو بردار بذار کنا رتوی قابلمه کمی پیاز سرخ کن سرخ شد ادویه و رب بزن و کمی اب بریز مرغا رو بچین توش همون زعفرانم یه ربع آخر بریز توش خیلی خوب میشه عصاره الیت واسه وقتیه که توی غذا مرغ نمیریزی بیشتر برای سوپ و خورشت مناسبه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
آها خیلی ممنون هم عروس هام میخوان بیان خونم بار اولمه نمی‌خوام کم بیارم ممنون

کوردی؟؟

عاشقانه ای برای دخترم!😊❤ ‌‌‌‌‌‌‌‌.                                               در سنت من آزادی معنای دیگری دارد.پس تو آزادی!آزاد در اندیشه...آزاد در بیان احساسات...و آزاد از تمام زنجیرهای پوسیده ای که سالهاست گلوی دختران را خفه کرده است!                        تو آزادی برای نشاندن پررنگترین لبخندهای دنیا برروی لبانت!      تو آزادی برای شکستن تمام سدهایی که راه موفقیت تورا میبندن! اما....اما فراموش نکن!همین لبخندهای دلبرانه ات که هوش از سر مادرانه ام می برد،حرمت دارد...!آن را روانه هر که از راه رسید نکن !دنیا را زیبا ببین اما حواست باشدگاهی گرگها هم لباس میش به تن دارند! خوب حواست باشد که احساساتت به تاراج نرود!دخترم،زیبایی تو حرمت دارد. تپش های قلبت را کنترل کن که با هر تعریف از زیبایی تو تندتر نتپد و خون را در گونه های تو نپاشد!دخترم باز هم تو آزادی! اما در سنت من آزادی برای تو نجابت،موفقیت،و اعتماد به نفس واقعی می سازد،مراقب باش که به غرور و عزت نفس تو خدشه ای وارد نشود! آزاد باش اما لطفا به سنت من! آزادی را در بی بند و باری و عقاید روشنفکرانه این روزها اشتباه نگیر،تو آزادی و اینها فقط حرفهای عاشقانه ی یک مادر نگران است.                                                                          همین❤
2801