2777
2789

اولین بار تو ۲۰ سالگی با ی پسری که از قبل با هم بودیم رفتم بیرون باهام دست داد و گونه هامو کشید سر اینکاراش ناراحت شدم بزور بغلم کرد که خوب شم خودمو با فاصله ازش نگه داشته بودم که ول کنه بعد بغضم گرفت و ناراحت اونم ی ببخشید گفت و همش مشغول ارزای دیجیتالش بود و تلفنی حرف میزد

اومدمم فقط ی پیام داد ببخشید نمیخواستم ناراحتت کنم شب بخیر(بهمم گفته بود که مستقیم از سر کار اومده و خستس الان رفت خونه از خستگی بیهوش میشه)

الانم از دیشبه تب کردم و کابوس میبینم 

ببینین اولین خودمو برای کی گذاشتم😭😭😭😭

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚

دیگه برای هیشکی اولین و دومینت رو نذار. نگه دار برای همسرت. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
دیگه برای هیشکی اولین و دومینت رو نذار. نگه دار برای همسرت.

خدا میبخشتم؟

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚
پسره کیت می شد؟

از قبل تو رابطه بودیم

مشکل اکثر خانوما اینه همه احساسشون رو میذارن به پای پسری که میزنه و ویرانش میکنه

دنبال تائید احساست با پسرا نگرد نیست

خودت خودتو تائید کن و دوست داشته باش

اینه رمز موفقیت

وقتی خودتو دوست داشته باشی ناخوداگاه دوستت دارن

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

دختر جوون این دوره پسرا فقط دنبال یه چیزن هوس و رفع گذران وقت... وقت. جسم و روحت رو اسیر ادمای بی ارزش نکن اولین هاتو برای همسرت برای زندگی آینده ات بزار... الان توی یه تاپیک دیگه یه دختر عاقل رو راهنمایی کردیم که خداروشکر قبول کرد کارشو... شما هم ادمای بی ارزش رو کنار بزار

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
به زور بغلت کرد ؟؟چرا نزدی تو دهنش دقیقاخود آدم باعث میشه باهاش رفتاری بشه که در شانش نیست

زورش خیلی زیاده اون اولم میگفت خیلی کوچولویی من هر ی پام انداره دو تا پای توئه زورم نرسید

با این شرایط میخای باهاش ادامه بدی؟

فقط میخوام تلفنی حرف بزنم حرفامو بگم خالی شم بعد تموم بشه

2801