2777
2789
عنوان

کمککککککککککککک

291 بازدید | 20 پست

میخوام زنگ بزنم مدرسه بزرگسالان درمورد خرید امتحانا صحبت کنم مثلا بهشون پول بدم قبولم کنن چندتا کتاب رو چی بگم چجوری صحبت کنم قبول کنن؟

همیشه مهربان خواهم ماند حتی اگر کسی قدر مهربانیم را نداند من خدایی دارم که به جای همه برایم جبران میکند

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
واقعا؟؟؟؟ خب اگر این جوری هم باشه تلفنی که نمیشهباید حضوری بری

خب قدم اولش میگم زنگ بزنم ببینم چی میگن بعد حضوری برم واسه تکمیلش

همیشه مهربان خواهم ماند حتی اگر کسی قدر مهربانیم را نداند من خدایی دارم که به جای همه برایم جبران میکند
واقعا؟؟؟؟ خب اگر این جوری هم باشه تلفنی که نمیشهباید حضوری بری

و موندم چی بگم قبول کنن

خب قدم اولش میگم زنگ بزنم ببینم چی میگن بعد حضوری برم واسه تکمیلش

تلفنی که نمیگن باشه....از کجا بدونن شما بازرس نیستی...پاشو حضوری برو....یه بزرگتری رو هم همراه خودت ببر تا راضیشون کنید

تلفنی که نمیگن باشه....از کجا بدونن شما بازرس نیستی...پاشو حضوری برو....یه بزرگتری رو هم همراه خودت ...

آره اینم هست خب وقتی حضوری رفتم چجوری بگممم راضی شن

یه گواهی نمیتونی ببری از یه دکتر؟؟؟؟ که مثلا افسردگی گرفتی و نمیتونی درس بخونی؟؟؟ گواهی رو نشون بده ...

آره اینم خوفه ولی آخه افسردگی؟چون من چهره ام به افسردگی ها نمیخوره نمیشه یه بهونه دیگه جور کنین لطفااااا🫢🫢🫢

آره اینم خوفه ولی آخه افسردگی؟چون من چهره ام به افسردگی ها نمیخوره نمیشه یه بهونه دیگه جور کنین لطفا ...

آدم سالم رو که میگن بیا امتحان بده خب...حالا نمیشه قیافه ات رو چند ساعت ناراحت نشون بدی

بعدشم اگه خوبی که پاشو برو سرکلاس درس بخون و نمره بیار

آدم سالم رو که میگن بیا امتحان بده خب...حالا نمیشه قیافه ات رو چند ساعت ناراحت نشون بدیبعدشم اگه خوب ...

😂🤦🏻‍♀️ نه میدونی چیه اونموقع که امتحان داشتم دوتا درس افتادم اونم بخاطر کرونا که خانوادم نزاشتن برم سر کلاسش هم نبودم واسه همین تخصصیه نمیدونم چی به چیه 

یه گواهی نمیتونی ببری از یه دکتر؟؟؟؟ که مثلا افسردگی گرفتی و نمیتونی درس بخونی؟؟؟ گواهی رو نشون بده ...

بعد اون نمیگه کسی که افسردگی داره درس و مشق میخواد چکار!!!؟  

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
2801