2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

فکر کنم دعای مقاتل صد تا پشت هم 

شایدم نادعلی

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
بی مسیولیتیبهانه گیریپارسال خیانت کرد بهمبعد اون چند بار گذاشت و رفتمتاسفانه مدام من رفتم دنبالشو بد ...

رفته از خونه یعنی

می خوای بری لاقل احترام قائل شو و خدا حافظی کن واقعا اول برای خودم دوم برای تو متاسفم ....یکم ادم باید صبور باشه و انسان ...
دوماه و خورده ایه ول کرده رفتهتو تاپیکام هست

تو کتاب آثار شگفت زیارت عاشورا یه خانمی بود شوهرش ولش کرده بود رفته بود خارج ومیخواست زنش رو طلاق بده این زنه هم بچه داشت گفته بود هر دعایی خونده بود تااخری چله زیارت عاشورا میگیره و حتی بعضی روزها از شدت ناراحتی وغم دوبار میخونده تااینکه بعد از چند وقت شوهرش که اصلا ادمی نبوده که زیر حرفش بزنه خودش باپای خودش برمیگرده ودوباره زندگیشون شیرین میشه

بی مسیولیتیبهانه گیریپارسال خیانت کرد بهمبعد اون چند بار گذاشت و رفتمتاسفانه مدام من رفتم دنبالشو بد ...

تاحالا ندیده بودم مرد از خونه قهر کنه بره و زن بره دنبالش.اون آقا خودش یه  پا خانمه!!! قانونی اقدام کن

2801