2777
2789

دستش شکسته گچ از استینش رد نمیشه😖

اگه دستشویی داشت چکار کنه بچم تو‌مدرسه با یه دست

خدایا چه مکافاتی دارم کاش بگذره زود دوماهش تا از گچ در بیاد💔

حوصله ندارم  

درز یک آستینشو باز کن

الهی زودتر جوش بخوره و همیشه سلامت

باشین

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

عزیزممم 

قدک بلند شه صدقه ابروی کمند شه صدقه دخترکای غربی ره ای کبکای دری ره (نگو که تاپیک طب سنتیمو ندیدی؟؟ صفحهٔ اوله) تمام گروه های مقاومت با ح شروع میشه مثل اسم امام حسین ، مثل حجاب / emtehanejabr

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
درز یک آستینشو باز کنالهی زودتر جوش بخوره و همیشه سلامتباشین

اهان ینی کلا یه آستین نداشته باشه؟سردش‌نمیشه؟ممنونم عزیزم کاش بجاش هر دو دست من میشکست خیلیییی داره اذیت میشه نمیتونه حتی بخوابه

حوصله ندارم  
اهان ینی کلا یه آستین نداشته باشه؟سردش‌نمیشه؟ممنونم عزیزم کاش بجاش هر دو دست من میشکست خیلیییی داره ...

میفهمتت گلم خودمم مادرم و میگم 

هرچی بشه من بشم.مادر و همین

غصه ها پیر میکنه🌹

هم از حلقه آستین می تونی کلا بشکافی

هم از آرنج درز بغلو باز کنی  دقیق از رو

درز بشکاف بعدا بتونی وصلش کنی

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
حالا درد داره فردا نفرست بره چرا شکسته چند سالشه

امروز نفرستادمش .میگه درد ندارم دکترشم گفت مشکلی نداره میتونه بره ولی خودم دلشوره دارم دلم نمیخواد بره.مشکل اینجاست دو روز اول فقط رفت مدرسه بعد مریض شد نذاشتم بره تا اومد خوب شه دستش شکست😥هشت سالشه خورد زمین

حوصله ندارم  
امروز نفرستادمش .میگه درد ندارم دکترشم گفت مشکلی نداره میتونه بره ولی خودم دلشوره دارم دلم نمیخواد ب ...

آخی 

خوب میشه انشالله 

یه صدقه کنار بزار 

بحث کردن با یک احمق، ثابت میکند که دو احمق وجود دارد.☺️                                                                                 
میفهمتت گلم خودمم مادرم و میگم هرچی بشه من بشم.مادر و همینغصه ها پیر میکنه🌹هم از حلقه آستین می تونی ...

اصلا نمیتونم هیچی بپوشونم از بازو تو‌ گچه هرجور میخوام سعی کنم آخ آخ میکنه میترسم .خودم که میگم همین تیشرت تنته یه پافر بپوشونم روش با ماشین ببرم صبح که سرده از حیاط تا کلاس پتو بندازم دورش نمیدونم چکار کنم بخدا.دستشویی چجوری بره بچم اگه تو مدرسه خواست بره

حوصله ندارم  
اصلا نمیتونم هیچی بپوشونم از بازو تو‌ گچه هرجور میخوام سعی کنم آخ آخ میکنه میترسم .خودم که میگم همین ...

اره منم میخواستم بگم با همون تیشرت خونه اش بره درک میکنن بقیه هوام اونقدرا سرد نیستا

قدک بلند شه صدقه ابروی کمند شه صدقه دخترکای غربی ره ای کبکای دری ره (نگو که تاپیک طب سنتیمو ندیدی؟؟ صفحهٔ اوله) تمام گروه های مقاومت با ح شروع میشه مثل اسم امام حسین ، مثل حجاب / emtehanejabr