2777
2789

قصد دارم برم سرکار.تا ی ماه پیشم شاغل بودم  البته.دانشجوهم هستم درس‌میخونم.از اون طرف مامانم کل روزو خوابه دست به هیچی نمیزنه.بابام برا غذا درست کردن کمک میکنه.اما همه ی اینا باهم بهم استرس وارد میکنه.اگه هم چیزی درست نکنیمم گشنه میمونیم.باید چیکار کنم اخه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

برویه کار پیدا کن تو رستوران کار کن غذاتو هم همونجا میدن بخور 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
تو بچگیمم بیخیال بود.والا افسردگی داره ولی برا درمانش هیچ اقدامی نمیکنه.هم مریضه هم تنبل

اگه میخای توام مریض نشی فشار رو از رو خودت بردار

نمیشه همه کار رو تو کنی

به پدرت بگو از بیرون غذا بگیره

اگه قراره انقد سختی بکشی شوهر کن حداقل شاید شوهرت بهت کمک کرد

خونه پدر آنقدر عذاب!

عزیزم با مامانت صحبت کن، نمیگم غذا درست کردن فقط وظیفه مادره اما شما هم شاغلی هم دانشجو، پدرت هم احتمالا شاغلن 

مادرت واقعا اگه شرایطش رو داره باید کمکتون کنه

حالا نه هر روز و هر شب اما کمک کنن بهتون 

یه شب سفارش بدین، دو شب حاضری بخورین، یه شب  خودت و پدرت درست کنین غذارو، هفته ای سه روزم مادر غذا آماده کنن 

مادرمنم گندیده ترین زنی هست که به عمرم  دیدم واقعادست به سیاه سفیدنمیزنه خدانشناس گاهی وقتادست میزنه دوتاظرف شایدبشوره امونم کثیف وچرب میشوره گندترین زنی که دیدین بخداهمینه میذاره دسشویی گندمیکنه حسابی ازردمدفوع و ادرارزردمیشه بعدشاید خانم بلندبشه بشوره یه عمره کارای خونه روانداخته گردنم غذابلدنیست درست کنه انقدر بدمزن غذاهاش که مجبورم خودم درست کنم ازش بدم میادواقعا

کاش یه بار باهم انجام بدین یاد بگیرن

بارهابهش یادمیدم اما باز کثیفه بخدا بهداشت تواین خونه صفره هرچقدرمیسابم ومیشورم باز دویاعت بعدگندمیزنن توخونه خیلی ناراحتم که مجبورم باهاشون زندگی کنم

عزیزم با مامانت صحبت کن، نمیگم غذا درست کردن فقط وظیفه مادره اما شما هم شاغلی هم دانشجو، پدرت هم احت ...

همش خوابه .بهش گفتم بازم میخوابه.بعضی وقتا میگم نکنه تریاکی چیزی میزنه

بارهابهش یادمیدم اما باز کثیفه بخدا بهداشت تواین خونه صفره هرچقدرمیسابم ومیشورم باز دویاعت بعدگندمیز ...

واقعا سخته، حق داری عزیزم 

کاش اگه شرایطش رو دارین ماهانه بگین کسی بیاد تمیزکاری اساسی خونه رو انجام بده 

2801