2777
2789
عنوان

پدر شوهرم مادرشوهرمو دعوا کرده چرا عروسمو اسپند نکردی 🌝

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 76 پست

اسی جان چه دختر مهربونی هستی نچرال و زیبا

تازه انگار باشوهرتم فامیل باشین شبیهین بهم

انشالله پایدار باشین عزیزم  به این کامنتای مضخرفم فک نکن

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

من مجبور نیستم نگاه پر از عشوه ی این زنه رو که تازه کاشت کرده رو ببینما بسته دیگه صاحب اصلی نینی سای ...

من فکر میکردم تبلیغ برای کاشت ابرو و اینجور چیزی هست 

عشوه کجا بود من دقیقا یک خانمی با همسن فففیس میشناسم هربار چشم ابروش رو میبینم میگم اِ فلانی

2802
اسی جان چه دختر مهربونی هستی نچرال و زیباتازه انگار باشوهرتم فامیل باشین شبیهین بهمانشالله پایدار با ...

ممنونم عزیزم هر کی میبینه میگه فک کردم خواهر برادرید 🌝😂ولی غریبه ایم ممنونم عزیزم ❤️

شعور کم شما هم حقیقته ناراحت نشو

اشکال نداره معلومه بعد فشار اومده بهت همون شوهر چ خوشگل چ زشت برا خودت مشخصه اصلا خانم نیستی و نیاز به اسپند دود کردن نداری 😂

امروزو زندگی کن😜
عزیز اینکه من عکس بدون آرایش و هیچی رو گذاشتم دلیل بر اینکه به خودم نمی‌رسم نیست 😐

صد البته گلم 

طبق تجربه گفتم منم آدمیم ساده انتخاب می‌کنم باحجاب هستم منتها متوجه شدم باید ی جاها بیشتر بخودم می‌رسیدم

الان سما مدل روسریتپ جوون پسندتر کن چون طراوت داری جونی

منو شما عینک میزنیم یکم آرایش چشم بابد باشه ملایم

موهایم یکم پیدا بود خب رنگ کن عزیز کاری نداره

ابروهایم روسریتپ به بالا مرتب کن با ژل ابرو ک بهتر

لیلی عالم تویی با این همه مجنون....
والا اول شما اینجوری حرف زدی من که چیزی نگفته بودم البته که نظرت مهم نیست

منم نظر تو برام مهم نیست من حرف بدی زدم ؟؟؟ گفتم شوهرت خوشگلتره چرا بهت فشار اومده خب 😐

امروزو زندگی کن😜
صد البته گلم طبق تجربه گفتم منم آدمیم ساده انتخاب می‌کنم باحجاب هستم منتها متوجه شدم باید ی جاها بیش ...

اتفاقا الان هم موهامو رنگ کردم هم ابروهامو 

شکلاتی و لایت کردم 

روسریمم شوهرم انتخاب کرده بود هدیه خریده بود واسه همین کنار هم بودیم پوشیده بودم

اتفاقا الان هم موهامو رنگ کردم هم ابروهامو شکلاتی و لایت کردم روسریمم شوهرم انتخاب کرده بود هدیه خری ...

مبارک گلم خوب کردی بخودت برس تو خیابون از بس ریخته آدم مجبوره به روز باشه

لیلی عالم تویی با این همه مجنون....
2801