2777
2789

سلام ماشالله به شرکت کننده هایی که دل آقارو شاد میکنن و هدیه میدن بهشون قطعا شک نکن که هدیه به حضرت مهدی بی جواب نمیمونه ان شاء الله

برای سلامتی و ظهور امام زمان از پنجاه هزار استغفرالله ربی و اتوب الیه  ۳۳۳۹۸ ،هدیه به حضرت مهدی تا پایان دوشنبه ساعت ۱۲ شب  مهلت داره دست خالی برنمیگرونه حضرت مهدی ان شاء الله

به نیابت از پدر مرحومم محمود پسر محمدعلی خیرخواه و همه اموات و کسانیکه بر گردن پدرم و اموات و ما حقی دارند تا در آخرت باهاشون مصالحه کنیم هدیه به حضرت مهدی 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

۱۴

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های ازدواج من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/