2777
2789
عنوان

شوهرم بخاطر من با دوستش کات نکرد

420 بازدید | 25 پست

یه دوست داره از دوران دانشگاه پسره به ظاهر پسر خوبی بود تا پیاماشو با شوهرم خوندم.

خیلی بی ناموس و لجن بود البته شوهرمم کم از اون نداشت .به شوهرم گفتم باید بلاکش کنی چون دیدم یجا به شوهرم پیشنهاد بی ناموسی داده بود شوهرمم هیچی نگفت.دیدم هنوز با دوستش حرف میزنه حتی بهش گفته بود پاییزه هوس باغ کردم پسره هم گفت مسافرتم برگشتم حتما میریم🤮 به شوهرم به ارومی گفتم مگه قرار نشد اونو بلاک کنی گفت نه نمیشه یهو بلاکش کنم گفتم پس رابطتو باهاش کم کن گفت نمیکنم ،گفت تو نبودی هم بهش گفتم بیاد خونمون و اومد،گفت از این به بعد هم خونه نبودی میگم بیاد چندشب خونمون .

بعدم شوهرم استوری گذاشت متاهل شدی دوستاتو ول نکن و این حرفا😐😐😐😐😐😐😐

فکر کنید پسره دم به دقیقه خبر دوست دختر دوران مجردی شوهرمو براش میاره 

به شوهرم میگم بلاکش نمیکنی که خبرارو از دست ندی؟ میگه اره

خودم گوشیشو گرفتم پنهونی بلاکش کردم حالا پشیمونم میگم کرم از شوهرمه،شوهرمم رمز گوشیشو عوض کرده نمیشه انبلاکش کنم

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

از دوستش تعریف کن کم‌کم

بگو فلانی (یکم تعریفات چرت) میخوام با دوستم دخترخالم فلانم اشناس کنم

یجوری ازش تریف کن شوعرت مجبور شه تخریبش کنه تا اثبات کنه خوب نیست

یجوری ک بدیاشو با زبون خودش بکه فقط از روی غرور مردانه 

هیچ پسره زن میگیره قشنگ دور شوهرتو چند دور خط قرمز میکشه تا تو سر شوهرت قشنگ صدا کنهههه این وفاداریش

نامزد داره پسره. نامزدشم همکلاسی شوهرم بوده دیگه نامزدشم شوهرم خوب میشناسه

گلم از خداوند بخواه شوهرت رو سر به راه کنه و شیطان رو از زندگیت دور کنه فقط قدرت خداوند میتونه به دل همسرت بندازه

من خودم از این معجزه دیدم

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی از اول تا آخر  در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

یقین داشته باشید خداوند یاری رسان است

2801