2777
2789

سلام من از ی پسر خوشم اومده زابلی هست و من غرب کشورم نمیدونم چ تصمیمی بگیرم واقعا پسر خوبیه اما میدونم پدرم موافقت نمیکنه میشه راهنمایی کنید

به حرف پدرت گوش کن

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

اگر پدرت قبول نکنه نهایتاً فقط نمی‌تونید ازدواج کنید همین

🌸تغیر پیدا کرده‌ام🥲💖🌸 دیگه اون کاربرِ سابق یاوقت نیستم🌹💙 سعی می‌کنم منطقی‌تر، شمرده‌تر، کم‌تر حرف بزنم و کسیم ریپلای نکنم مگر رپیلایم کنن💖🙏                            و درضمن اینو از من به‌خاطر داشته باشید روحِ انسانه که عاشق می‌شه چون هورمون عقل نداره از قیافه‌ی طرف خودش خوشش بیاد و بعد از عاشق شدن هورمونا ترشح می‌شه💖 و این‌که اگر به‌هورمون باشه که یکیش برای مسائل جنسیه پس باید عاشق هرکسی که می‌بینیم بشیم ولی چرا فقط عاشق یک نفر می‌شیم؟! و... هزار و یک دلیل دیگه...💌

چیکار کنیم الان 

پدرتو عضو سایت کن بیاد بگیم دخترش از پسره خوشش اومده بده

کاربری دست دو خواهر هست (اصلش برای منه چون خواهرم کنکوریه دادم بهش تایپیک کنکوری برای اونه )
چیشده خب راهنمایی خواستم

من زابل زندگی میکنم کجای زابل خونشونه؟

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
2801