2777
2789
عنوان

بلخره زایمان کردم آنهaدختریhدرمزرعه

| مشاهده متن کامل بحث + 102651 بازدید | 1305 پست
نه بابا کجا خجالت نداره آدم آب میشه از خجالت 😐😂😂😂هی میان اندازه میگیرن چند سانته😐😂😂

واسه همین هیچ وق سراغش نمیرم 🤣

¯`•.,¸¸,.•´ به امید آمدن فردایی که تمام دیروزها در مقابل شکوهش زانو بزنند   °🎡🪐~   ️ `•.,¸¸,.•´¯           زندگی نمایشی است که امکان تمرین کردن ندارد پس پیش از آن­که پرده را بکشند و نمایش بدون تشویق دیگران خاتمه یابد آواز بخوان، گریه کن، قهقهه بزن!🤍🧸🪄 جز این و کاربری @آوا_هسدم،هیچ کاربری دیگه ای ندارم🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
ارههه یهو دیدم تانکر😛🤣 پستمو لایک کرده هیچی نگفته بعد دبدم عه تاپیک قفل شده

تانکر؟؟؟ واقعا که کلمن زشت 😒😒😒

¯`•.,¸¸,.•´ به امید آمدن فردایی که تمام دیروزها در مقابل شکوهش زانو بزنند   °🎡🪐~   ️ `•.,¸¸,.•´¯           زندگی نمایشی است که امکان تمرین کردن ندارد پس پیش از آن­که پرده را بکشند و نمایش بدون تشویق دیگران خاتمه یابد آواز بخوان، گریه کن، قهقهه بزن!🤍🧸🪄 جز این و کاربری @آوا_هسدم،هیچ کاربری دیگه ای ندارم🐣
😂یکم صورتیش میکردی

تینت🤣🤣🤣🤣طبق تاپیکای سم سایت🥶

🥀🖤کس پیش تو دم ز زور بازو نزند🥀🖤       🥀🖤 کو انکه برابر تو زانو نزند🥀🖤        🥀🖤لب تشنه ز علقمه‌گذشتی اری🖤🥀.       🖤🥀دریا که به رودخانه رو نزند🖤🥀
من هیچ فیلمی ندیدم😁😅 فقط یه عکس که اونم ژستشو دوستاش گفتن😅فیلم بگیره داخلش اسم کاربریشو بگه

بخدا یه چی میگم بهت برو دیگه اهههه

@آنهaدختریhدرمزرعه   آنه نبینم اسم کاربری بنویسی جایی میخابونم دهنت

‌' شِیطانی‌دَرقالِب‌فِرِشته! '
بخدا یه چی میگم بهت برو دیگه اهههه@آنهaدختریhدرمزرعه آنه نبینم اسم کاربری بنویسی جایی میخابونم دهنت

،😂😂😂😂

🥀🖤کس پیش تو دم ز زور بازو نزند🥀🖤       🥀🖤 کو انکه برابر تو زانو نزند🥀🖤        🥀🖤لب تشنه ز علقمه‌گذشتی اری🖤🥀.       🖤🥀دریا که به رودخانه رو نزند🖤🥀
2801