2777
2789

عزیزم اول از همه بهت بگم خدا در خوشبختی و سعادت بروت باز کرد که سه تا فرشته بهت هدیه داد....خدا خواسته ها عزیز تر میشن شک نکن..

من یه دختر دارم الان دومی باردارم راستش رژیم گرفتم همه کار کردم که این پسر بشه ولی دختر شد و ایمان آوردم که خواست خدا و صلاح ما ارجعیت داره  به خواستمون، 

الان خیلی خوشحالم که دخترم تنها نیست و خواهر داره.

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

من ک مجردم و نوه هامون هم دخترن هم پسر هر دوتا جنسیت هم دوس دارمولی نمیدونم چرا دلم میسوزه برا کسایی ...

ولی معلوم نیست دخترای الان تو پیری پدر‌مادر بهشون برسن یا نه زمونه تغییر کرده تا بزرگسالی اونها خیلی تغییر هم می‌کنه 

2802

من اولین بارداریمه پیش خودم میگم اگه قراره اولی دختر باشه دومی و سومی هم کاش دختر باشن بهشون یاد میدم که خواهرا باید پشت هم باشن دختر بدون خواهر اذیت میشه، حالا هم بچه ت چه دختر باشه که چه بهتر سه تا خوار میشن بچه هات اگه پسر باشم هم خداروشکر کن، دوتا دختر هم که داری اگه تک دختر داشتی سخت بود برا دخترت

عزیزم تبریک میگم 

خیلی عالی 

عاقبت بخیری هر سه تا رو ببینی

به کسانی هم انرژی منفی میدن اهمیت نده 

اینا زندگی تو رو با زندگی خودشون مقایسه میکنن فکر میکنن همه مثل خودشون افسرده ناامید یا زندگی پر از مشکل دارن 

براساس زندگی خودشون نظر میدن

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
زیاد نیست عزیزم۱۸سالع بودم‌دخترم‌ دنیا اومدوقتی ۵سالش شد دختر دومماین‌سومی خدا خواسته شد

ماشاالله.... 

تو ۲۴ سالگی ۳ تا بچه...

من ۳۸ سالمه، اولین بچه م رو  باردارم. اگه به سن من برسی، دیگه مادر زن شدی 😁😁

چرا زنش نذارره؟‌حتما خودت نمیذاری شوهرت به مادرش محبت کنه که اینجوری میگی.

نه والا.. اتفاقا شوهرم همه کارای مادرشو انجام میده.ولی خب خیلیا دیدم مثلا برادر خودم در روز یه ساعت میاد پیش مادرم میشینه می‌ره.ولی دختر برای مادرش تمیزکاری میکنه آشپزی میکنه 

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
چرا زنش نذارره؟‌حتما خودت نمیذاری شوهرت به مادرش محبت کنه که اینجوری میگی.

دیگه قبول کن پسر مثل دختر به مادر رسیدگی نمیکنه

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍