2777
2789
عنوان

یه بلایی سر شوهرم اوردم دلم خنک شد

| مشاهده متن کامل بحث + 176745 بازدید | 925 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

كاري  كه شوهرت كرده خيلي بد بوده همونجا بايد خونه رو سرش خراب ميكردي نه اينكه تازه بري براش لقمه هم درست كني 

همونجا تو دهنش ميزدي اگه كلا بد دهنه و مرتب بهت توهين ميكنه به نظرم بايد توي ادامه زندگيت تجديد نظر كني چون وقتي مرد ميبينه راحت ميتونه به زنش بي احترامي كنه و زنش هم جواب خاصي بهش نميده ديگه هيچ ارزشي براتو تو اون زندگي قائل نيست 

اينكه ياداشت نوشتي خيلي بچگونه س همونجا با صلابت حد و حدودش و بايد بهش نشون ميدادي 

بعدم لفظ بخورش براي دو نفر كه زن و شوهرش نبايد به عنوان توهين به كار برده بشه اين بخشي از رابطه جنسيتونه نبايد نه براي تو نه براي اون توهين تلقي بشه

از بس جوابشو ندادی پررو شده تایپکای یبلیتو.خوندم  دفعه بعد دوتا چیز بزار روش بهش بگو ولی مطمئن باش تا فردا اشتی میکنین اینجوری فقط ناراحتیتون طولانی میشه و این خوب نیست

یبار صبحونه امام رضا دعوت شدیم کوکوسبزی بود با خیارشور و گوجه عالی بود

منم غذا گرم میخورم برای صبحانه،البته ترشی نه دیگه،ولی آقایون دورهم همه چیز میخورن،همسرمم روزایی که کارخونه باشه،میره پیش بچه ها خط تولید،میگه حال میده،همه چی کنار هم،از بندری،الویه،تا عدسی واملت ولوبیا،خلاصه همه چی میبرن

2801