2777
2789
عنوان

یه بلایی سر شوهرم اوردم دلم خنک شد

| مشاهده متن کامل بحث + 64070 بازدید | 490 پست
عزیزم مگه کسی منو میشناسه که بخوام فخر فروشی کنم .در جواب قبلی خانم گفتم . شماها حتما اسی رو تشویق ک ...

وا 

چه ربطی داره توصیه مهربانی تو بکن برو دیگه بقیش برا چی بود 

تا بهت گفتن عاقلی ذوق کردی گفای چهارتا تعریفم بکنم از خودم؟ بزرگ نشدی مگه دختر؟ 

من میگم تو تاپیکی که کسی میاد میگه شوهرم اخلاق نداره یه ادم بی درک نمیاد بگه من تو عمرم با شوهرم دعوا نداشتیم و خیلی دوستم داره و بدون من طاقت نداره و ..

اگر شوهرت بدخلق بود کاری ازت برنمیومد 

نعمتهای خدا نباید باعث بشه فکر کنی حتما از اولیای خدا بودی که نعمت بهت رسیده

الان این کمکی میکنه به اسی؟ جز اینکه بدتر دلش بگیره از چنین شوهری؟ 

فهمیدنش سخت نیست والا 

هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد

دیگه نمیذارم کسی از مهربونیم سواستفاده کنه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

قیافه شوهرت با دیدن نون و خیار خیلی جالب میشه الان دلشو صابون زده آخ جون کوکو 😂

ولی خوشم اومد زیر زیری انتقام میگیری ایشالا هک با دیدن نون و خیار به کار بدش پی می‌بره و اومدنی با دسته گلی چیزی میاد از دلت در بیاره 

خوب کاری کردی یادداشت و برداشتی چون ی درصد یکی دیه میخوند اونو خیلی بد میشد

پست قبلیشو بخون اه اه به اینا میگن زن توسری خور بودنشونو یاد بقیه هم میدن

نه بابا توسری خور نیست شوهر خودش خوبه فکر میکنه خوبی از خودشه وگرنه شوهر خودشم فحش بارونش کنه عمرا تحمل کنه اونایی که توصیه توسری خوری میکنن خودشون صبر ندارن و طاقت یه اخم هم ندارن خدا هم‌میدونسته بهشون شوهر خوش اخلاق نصیب کرده

دیگه نمیذارم کسی از مهربونیم سواستفاده کنه
2802
تازه ازدواج کرده بودیم و مهمون داشتیمگفتم شوهرم خرید میوه و انجام بده...تاکیید میکردم خیار میوه ای ب ...

زیاد تاکید کردی اونم ی چی گرفته به کار مهمون بیاد 😂😂😂 

برات عبرت شد برای مهمون خیار نخوای 😂 

شوهر منم خیلی ادا داره بهش میگم بیا تغیر جنسیت بدیم من مرد بشم تو زن انگار من تورو گرفتم اه اه اه

بعضیا شوهر نکردن زن گرفتن از بس لوسن

شوهر من مادرشو دیدنی یا خواهرشو ی مدلی رو اعصاب می‌ره می‌خوام خفش کنم اصلا عجیبا 

دقیقا خودشون قطعا طاقت یه اخم هم ندارنا

شوهر اخم کنه پدر طرف در اومدس انکار فقط فشار کار رو مرده پ چطوری ی مرد انتظار داره همیشه همه چی سر جای خودش باشه و خوش اخلاق باشی و خسته نشی از کار خونه ولی خودش بیرون خسته بشه آدمو کتک هم بزنه براش مهم نباشه عجبا غربا

2801