2777
2789
عنوان

یه بلایی سر شوهرم اوردم دلم خنک شد

| مشاهده متن کامل بحث + 47549 بازدید | 395 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اسی منم لایک کنید عکس العملشو 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2802

اینا همون مردهایی اند که مادراشون دو تیکه میکردن اینا رو 

الان برای زنهاشون شاخ شدند

یکی نیست بگه خونه بابات توپ بهت میخورد پا میشدی لیگ برتر درست میکردی کیف میکردی

الان پاچه میگیری😏

تازه ازدواج کرده بودیم و مهمون داشتیم

گفتم شوهرم خرید میوه و انجام بده...تاکیید میکردم خیار میوه ای بخر واسه جلوی مهمون   میگفتم خیار سالادی نخریا..

رفته بود یه خیارهایی خریده بود به چه بزرگی 

بهش میگفتم اینا چیه گفتم خیار واسه جلوی مهمون میخوام...میگفت خیار واسه جلوی مهمون نبود واسه عقب مهمون خریدم   

امیدوارم دعواتون بشه بعدش.کارت جالب بود ولی ب جنبه شوهرت هم بستگی دارهاینکه برای ی توپ اینکار رو کرد ...

امیدوارم دعواتون نشه...

ببخشید اشتباه شده

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
تازه ازدواج کرده بودیم و مهمون داشتیمگفتم شوهرم خرید میوه و انجام بده...تاکیید میکردم خیار میوه ای ب ...

وای 😂😂😂😂😂

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
2801