2777
2789
عنوان

یه بلایی سر شوهرم اوردم دلم خنک شد

| مشاهده متن کامل بحث + 64409 بازدید | 493 پست
واقعا خیلی حرفای دیگم زد ک من اینجا نگفتم . اما خب چه میشه کرد .

اسی حالاجدای دعواتوحالت عادی ت انقدرباحالی مثلازمانی ک باهم شوخی دارین؟

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

من ۱۰ سال هس با همسرم زندگی میکنم تا حالا یه دعوا هم نداشتیم .حالا درسته اخلاق شوهرم خیلی خوبه ولیدخ ...

یادمون بده خب خانم دکتر😍😍😍😍😍😍🙏🙏🧿🧿🧿🧿

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏

اسی چه خبر اط عکس العمل شوهرت؟ 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده..............همه چیز خراب اندر خراب است.زندگی، هوا، کشتنِ وقت، همه چیز.هیچ معلوم نیست که چه خواهد شد.توضیح جزئیات جز دردسر نتیجه‌ای ندارد...
2802
اسی تعریف نکرده هنوز ؟؟؟

نه

در من، مریم امیرجلالی پریود شده..............همه چیز خراب اندر خراب است.زندگی، هوا، کشتنِ وقت، همه چیز.هیچ معلوم نیست که چه خواهد شد.توضیح جزئیات جز دردسر نتیجه‌ای ندارد...
میگه اخه ده ساله ازدواج کردم دعوا نکردیم خب باید منفعل باشی که اینهمه صبور باشی مگه میشه اصطکاکی نبا ...

شوهرش خوبه 

مگه میشه بد باشه و هی کوتاه بیای نتیجه هم بگیری

والا ما هم صبور و منفعل بودنو انجام دادیم مدتها بدتر هار شد طرف

صبوریش رو من کردم ولی از صبور بودن همکارش که خانوم هست تشکر کرده بود 😭

هیچوقت یادم نمیره

دیگه نمیذارم کسی از مهربونیم سواستفاده کنه

سر صبحی ما رو خندوندی  اسی ،دمت گرم کارت باحال بود کاش میشد توی ظرف غذاش  دسته بیل می‌داشتی 😂😂 دور از شوخی من خیلی دلم میسوزه در مورد غذا شوخی و قهر و ....نداریم حتی قهر باشیم غذا درست میکنم ، اما  باهاش حرف نمی‌زنم و سر سنگینم شدید ،منم لایک کن ببینم چیشد نتیجه اش شاید یه روز خواستم امتحان کنم 🤣🤣🤣❤️😛😛

سلام چ چیز جالبی واقعا خیلی خنده دار بود..حالا واکنشش چی بود

بلاخره منم ی روزی خونه دار میشم😍 ی روزی ی عالمه طلا میخرم..ماشین مورد علاقه مو میخرم...اونجوری ک دلم میخواد زندگی میکنم...الهی ک هرکی مستاجره خونه دار بشه ...هر حاجتی داری بهش برسی الهی امین. امضا مو دیدی برام ی صلوات بفرست ...اگ فرستادی بگو منم برات بفرستم 💜😍.                                                   خدایا شکرت❤️🙂
2801