2777
2789
عنوان

زندگیم داره بهم میخوره تورخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 48168 بازدید | 586 پست

نمی‌خواد زود بارداربشی سیاست داشته باش وقتایی که احتمال میدی میخوادبیارتش یا به شوهرت بگوبریدخونه مادرت یادرخواست رابطه کن گاهی خودتو بزن ب سردرد اگه آوردش درازبکش الکی سرتو با دستمال ببند بعدکه اومد پیشت سرسنگین باش بگو زیاد بهمن توجه نمیکنی. باهاش حرف بزن بگو درحداعتدال بهش محبت کن یااگه خیلی میاردش خونتون تو ب خودت برس برو بیرون بگو میرم خونه مادرم یابادوستات برو بیرون ولی بهش نقطه ضعف نده .برای همه زنا حساسیت زاست این طور مسائل هرکسی بگه نیستم دروغ میگه مگه اینکه خودش در شرایط جاری شما باشه.بهدجاریتم اصلا رونده که باهات در موردش حرف بزنه اگه خیلی زر زد بگو زیاد می‌فرستی بچه تو خونه ما ما تازه ازدواج کردیم میخایم باهم باشیم بچه ات چیزی میبینه براش خوب نیس عزیزم با یه چشمک دیگه هم واینستا چیزی بگه.توجمع هم اصلا نشون نده حساسی است اگه زیاد شوهرت تو جمع میچسبه بهش توهم بروتوگوشی زیادمشغول شو اگه گفت همش توگوشی هستی بگو منم ندیدم مثل یه مردکنارت زنت باشی .هرچی تو دلتو نشون نده .رفتارشماها اشتباهه اون بچه معصومه هیچ گناهی ندارم.

ماشیخ وواعظ کمترشناسیم یا جام وباده یاقصه کوتاه🤫
نمی‌خواد زود بارداربشی سیاست داشته باش وقتایی که احتمال میدی میخوادبیارتش یا به شوهرت بگوبریدخونه ما ...

عزیزم اسی هنوز 16سالشه مشخص نمیتونه پخته رفتارکنه 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

عزیزم سعی کن یک‌مدت بی تفاوت باشی 

از بس حساسیت دیده به تو عمدا یا حالا قلبی داره این کارو می‌کنه 

منم شوهرم بچه داداششو خیلی می‌خاست 

تااینکه من و جاریم همزمان باردارشدیم الان رچه خودش خیلی میخاد 

بچه جاریمم جای خودش 

منم وقتی بچه های داداشش میبینم تازه بیشتر میرم سمتشون که نگن این نمیخاد بچه های برادرشوهرش

این شده مشکل زندگی تو ؟؟اینکه شوهرت به یه بچه معصوم محبت میکنه؟؟نترس چند وقت دیگه از سرش میفته بچه خودتون بیاد اونو یادش می‌ره ،اما واقعا این مشکل حادی نیست در واقع اصلا مشکل نیست 

بچه که بودم عموم اینقدر دوسم داشت همیشه واسم خرس میخرید حتی الانم خرس هاش رو دارم و منو موتورسواری می‌برد و خلاصه کارایی مثل شوهر شما ولی بچه دار که شدن کلا رفتاراش دیگه کمتر شد و سرگرم پسرعموم شد عزیزم بچه کوچیک همینه شیرینه واسش بزرگتر که شد علاقش و توجهش کمتر میشه مخصوصا بچه خودشم بیاد

کاربر قدیمی هستم💕

خیلی زود ازدواج کردی و دلیل این بهونه های عجیبت هم همینه. دختر ۱۶ ساله الان باید دنبال آرزو و اهدافش باشه نه اینکه قاطی این مسائل بشه!! 

حالا که اینکارو کردی حداقل اشتباه بعدی رو نکن و بچه نیار. 

دیدم نوشتی میخوای بچه بیاری که شوهرت دیگه به برادر زادش توجه نکنه!!! بچه و بچه دار شدن خیلی گسترده تر و بزرگتر ازین حرفهای بیخوده. لطفا یه طفل معصومو قاطی مشکلاتتون نکنید. 

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear

منم مثل تو بودم 

الانم هستم 

من سعی میکنم تو بغل کردن و ناز دادن بچه ای ک دوسش داره از شوهرم حتی جلو بزنم 

مثلا برادرزاده همش میگیرم پیش خودم با اینکه از مادرش متنفرمممم

الان همسرم یجاهایی میشینه از بی ادبی های برادرزاده ب من گله میکنه 

چند روز پیش هم رفتم برای برادرزاده ک میره پیش دبستانی چند تا لوازم تحریر خریدم 

الان دیگه همسرم براش چیزی نمیخوره چون میدونه من حواسم هست

2801