2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

نوشته بودی خشکی مذهب هستن

اینکه از لحاظ اعتقادات شبیه باشین خیلییی مهمه اگر اذیت میشی قطعاا بهش بگو و جداشو

کاربر قدیمی. دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهم شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد
توروخدا وقتی تاپیک میزنید، آدرس ندید. دوتا تاپیک قبل، سه تا تاپیک قبل...خب یه مختصر تو تاپیکی که میز ...

طولانیه اخه 🤦از نظر اعتقادی متفاوتیم و تفاهم نداریم و اینکه اولویتش نیستم ...وقتی با اونم خودم نیستم هویتم مال خودم نیس چون مجبورم ب گفته اون چادر سر کنم و وووو....

درخواست دوستی ندیددددد چه مذکر چه مونث 🙏🫥

من اگه یه همچین پیامی تو کل عمر زندگانیمون بهم میداد زندگی رو گلستون میکردم براش.. 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست�🤍💙🧡🌀ترسهات رو بترسون قبل از اینکه اون تو رو بترسونه💣🫵🏻
توروخدا وقتی تاپیک میزنید، آدرس ندید. دوتا تاپیک قبل، سه تا تاپیک قبل...خب یه مختصر تو تاپیکی که میز ...

والا انگار چي ميشه همونو كپي كنه تازه بعضياشون ميگن تاپيكاي قبل حالا برو بگرد ببين كدومشه

طولانیه اخه 🤦از نظر اعتقادی متفاوتیم و تفاهم نداریم و اینکه اولویتش نیستم ...وقتی با اونم خودم نیست ...

همینا رو خب بهش بگو صحبت کردن رو نگرفتن ازتون که. با صحبت خیلی چیزا حل میشه

رفتم خوندم..در آینده ممکنه خیلی بیشتر اذیت میشی جدا شووو خودت پشت خودت باااااش و هز بالا سری کمک بخواااه با این حرفاشم خر نشو)ببخشید)

اوستا کریم هر سازی زدی رقصیدیم ولی ناموصا شاباشمونو بده مرسی اه😒❤️
من اگه یه همچین پیامی تو کل عمر زندگانیمون بهم میداد زندگی رو گلستون میکردم براش..

ن دختر... فک میکنی وقتی آدم با کاراش نشون بده و حس بدی بهت بده دیگ با حرف جبران نمیشه

اوستا کریم هر سازی زدی رقصیدیم ولی ناموصا شاباشمونو بده مرسی اه😒❤️
2801