2777
2789

به نام خالق مهربانمون 

خدایا به امید تو.....

سلام خواهرا 😊✨️  خداروشکر در تاپیک های دیگر تا به الان ، 460 نفر تاپیک رو لایک کردند ...

یا بهتر بگم 460 ، شخصی که  قلبشون سرشار از مهربانی و زیبایی بود  تاپیک و لایک کردند  اختیار با شما...🌻

اگر خواستید شما هم حلال کنید و ببخشید .

شما میتونی نفر 461  م  باشی؟؟؟ تکرار میکنم اختیار با شما  ... *( هر شخصی از ته دل تمام حق الناس هایی که دیگران در حقش دارن ببخشه

منم بخشی از ثواب ، صلوات ها و ذکر هایی ک تا یک سال آینده میفرستم رو به اون شخص و خانوادش و عزیزانش ،  هدیه میکنم 🌱🕊 ) 

حداقل لطفا یک نفر ببخش....اختیار با شما.....

اگر همه رو نتونستی ، حداقل الان که به این تاپیک اومدی لطفا یک نفر رو ببخش و حلالش کن اگر تونستی همه رو ببخش 😊✨️ من به جای  تمام اون آدم ها از شما عذر خواهی میکنم و از شما حلالیت میخوام ....میشه ببخشید و حلالشون کنید ؟؟؟

دلت رو سبک کن و  بگو خدایا بخشیدمشون بخاطر تو بخاطر خشنودی تو بخشیدمشون  

خدا حواسش هست می بینه که بندش دیگران بخشیده  ....میخوام بهتون بگم میدونم ، گاهی اوقات بخشیدن سخت میشه ..‌‌من هم درک میکنم ...اما من فکر میکنم ، قشنگیش به همینِ  ..‌که سخت بوده ولی تو بخاطر خشنودی خدا قبول کردی و بخشیدی .... با این بخشش باعث خشنودی امام زمانمون علیه‌السلام  هم میشی 😍...به نظرم این بخشش ، تاثیر مثبتش یا در این دنیا ، *یا در دنیای آخرت روی ما میذاره  ...سپاسگزارم که وقت گذاشتید و تاپیک رو مطالعه کردید🌸 🦋 اگر بخشیدی و حلال کردی لطفا*** تاپیک و لایک کن 👇🏻 تا دیگران هم تشویق به این کار بشن و من هم متوجه بشم بخشیدی و حلال کردی 😊 لطفا فقط  زمانی که  بخشیدی لایک کن ، تا  تعداد شمارش درست باشه  

#‍  به _ خاطر_خدای_مهربانم_میبخشم‍ ‍...  اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب سلام الله علیها...... تاریخ شروع  تاپیک جدید : ماه رمضان سال 1403  بوده 🌱

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)