2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

آب گرم و عسل برای من جواب میداد

نفس کشیدن از راه بینی

حرف نزدن زیاد چون هوا ک ب گلوم می‌رسید بدتر میشد 

نخوردن تندی و ترشی و...یعنی معده اذیت باشه سرفه هم تشدید میشه

برای مادر شدنم صلوات بفرستید

سلام 

شکر تیغال بگیر آسیاب کن بریز تو آب جوش یکم گذشت بخور معجزه میکنه 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
دیروز رفتم امپول تگزا زد نمیدونم اسمشو درست گفتم یا ن ی شربت اویشن عسل و این چیزا داد ضد سرفه و چرک ...

خب اگر از دیروز شروع کردی که صبر کن بهتر میشی گلم..راستش سرفه مدلای عجیبی داره من یکبار ۶ماه درگیر سرفه بود کلی دکتر رفتم دیگه ب تنگی نفس رسیده بودم یهو یکی از دوستام اومد گفت تا سه روز روزی سه فنجون آویشن دم می کنی یک قاشق چ عسل هم می ریزی تو فنجونت و می خوری خلاصه ما این کارو کردیم خوب شدیم سه روز ه بعد ۶ ماه ... به هر کی معرفی کردم این نسخه رو واسه یکی جواب می داد واسه یکی نمی داد...یکبارم شوهرم درگیر شد اصلا خوب نمی شد رفتم دارو خانه گفتم اینجوریه یک شربت دادم حیف اسمش یادم نمیاد با یک قرص  سریع خوب شد.. واسه همین می گم برای هرکس یک جور جواب می ده. 

دعا کنید خدا شفامو بده

تاپیک درمان  سرفه منو بخون.شاید کمکت کرد

قسمتی از سخن های کوروش کبیر:بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همش رنج و عذاب است.پس اگر همچون مثل خود نیافتی مثل خدا تنها باش.واگر یافتی او را چنان حافظ باش که گویا جزوی از وجود توست.
2801