2777
2789

روی سینه اش خیلی کوچیک نوشته اسم زیبای تو را زیر کتک لو دادم بعدپایینشم نوشته سارا خیلی ناذاحت و عصبی شدم دستمال کشیدم پاک نشد گفتم زن حاملتو انقد عصبانی چرا میکنی گفت عصبانی چرا اسم خودته که گفتم چرا زدی بدنت مگه دفتر نقاشی گفت دوست داشتم همینو بزنم و اولین و اخرین تتومه مگه خودم عقل ندارم خیلی ناراحت شدم بنظرتون دوست ناباب پیدا کرده چون تو گوشیش گشتم چیزی نبود دوستیم نداشت اصلا نمیدونم چرا زده فازش چی بوده اخه ادم زن حاملشو اینقد اذیت میکنه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

وای فک کنم یه تیکه از اسم آهنگ 🥹  میتونستی ذوق کنی بدن خودشه و این که آسیبی به شما نمیرسه درسته بهتر بود مشورت کنه

راستش را بخواهید بسیار سنگ دل شده ام با من چنان کردن که سزاوار نبود که دشمنان چندین ساله نیز اینگونه زمینت نمیزنن مرا درون چاهی عمیق انداختند و موقعی که زخمی و پریشان بودم باز هم بر سرم سنگ ریختن ، مگر دستان من چقد بی نمک بود ؟! 

مگه تتو برای دوست پسرا نبود

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکن جون اقدس الویه /تیکر اتمام دوازدهمه کاربری ۱۴۰۱ تعلیقی ۳ بار کاربری دست دو نفره ❌️دست دو شخصیتم هست ✅️ دست چند نفره❌️ لطفا به دروغ هایی که میبافم گیر ندید ✅️
2801