2777
2789
عنوان

حس ششمم

378 بازدید | 82 پست

به 50 نفر اول جواب میدم 

تو تاپیکا زیاد پرسیدین قاطی شد نتونستم جواب بدم

میتونین الان بپرسین

کاربری پنجممه:)اگه بدونی خدا چه نقشه ای برات کشیده قند تو دلت اب میشه همه این روزای سخت جبران میشه قشنگ ترینم صبور بمون

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
به نظرت بهم حس داره؟ اگه آره ممکنه بگه بهم؟

حسی داره 

ولی مغروره

و به یکی دیگه فکر میکنه

ولی میاد سمتت حسشو بیان میکنه

کاربری پنجممه:)اگه بدونی خدا چه نقشه ای برات کشیده قند تو دلت اب میشه همه این روزای سخت جبران میشه قشنگ ترینم صبور بمون

استارتر من میخواستم بگم میشه ی سوال دیگه بپرسم؟تو اون تاپیک

حس میکنی امسال دانشگاه قبول میشم؟اگه اره بین حقوق و مامایی آزاد یا چیزای دیگه حست ب کدوم بهتره؟منتظر اعلام نتایجم

مرسی عزیزم برات صلوات فرستادم دمت گرم 

امر به معروفم نکن،معروف من چشمان توست💜💫
استارتر من میخواستم بگم میشه ی سوال دیگه بپرسم؟تو اون تاپیکحس میکنی امسال دانشگاه قبول میشم؟اگه اره ...

مامایی ازاد میری عزیزم

اقدام داشتم حست میگه باردارم؟🫠

تیر ماه سال بعد با دلر میشی 

2801