2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
من چندین ساله دارم... درمان نشدم کامل ولی خب یکم بهترم ولی مادرمو تمام چکاپ ها و آزمایش ها فرستادم

دارو مصرف کردین؟ چون بدون دارو میگن درمان نمیشه و ۲ الی ۵ سال طول میشه

به این میگن خودبیمارانگاری ، من یه مدت داشتم بعد زدمش بیخیالی سخته ولی شدنی گاهی میاد سراغم ولی باز ...

خود بیمار انگاری شدید تره دیگه طرف فکر میکنه واقعا مریضه ، اضطراب بیماری بیشتر اضطراب داره که بیمار بشه در آینده ولی معمولا وقتی طرحواره اضطراب بیماری شدید میشه تبدیل به خود بیمار انگاری میشه. الان من دوتاشو دارم وقتی اضطرابم میره بالا خود بیمار انگاریه ولی اضطرابم پایینه فقط میترسم مریض شم

بله دارو مصرف میکنم ولی چند روزیه بیوتی هلث میخورم برای موهام وسواسم بطور عجیبب خوب شده الان ک سرچ ک ...

عزیزم ببخشید میپرسم قرص چی میخورین؟ من ونلافاکسین خوردم خوب بود ولی در طول روز غذا نمیخوردم فقط شیر موز و اینچیزا که زنده بمونم اولاشم حالم بد تر شد بعد دو ماه اثر کرد الان دارو نمیخورم ولی میخوام شروع کنم

من چندین ساله دارم... درمان نشدم کامل ولی خب یکم بهترم ولی مادرمو تمام چکاپ ها و آزمایش ها فرستادم

واسه شما شدید تره حتما البته منم قبلا شدید بود میگفتم سرطان دارم درحالیکه نداشتم وحشتناک بودم دارو خوردم خیلی بهتر شدم ولی متاسفانه داروهامو قطع کردم و الان افکارم کمی برگشته