2777
2789

برا گربه م میخوام جنگ بگیرم😥

ایده ای ندارم

💎من و یارم😍 دعا کنید برام که خیلی زود کارمون حل بشه و به عشقم برسم💗💍خدایا شکرت💋❤

چی چی؟ چیکار میخوای بکنی؟

به من چه دادید ، ای واژه های ساده فریب و ای ریاضت اندامها و خواهش ها ؟ اگر گلی به گیسوی خود میزدم  از این تقلب ، از این تاج کاغذین  که بر فراز سرم بو گرفته است ، فریبنده تر نبود ؟...

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

موشکم شلیک میکنید تو جنگتون؟  

دخترِ لوس بابا و بشدت قرتی👠💅🏻ناناز من همین الان یالا پاشو برو موهاتو شونه کن دوتا پیس عطر بزن بخودت ، ناخناتو ی لاک خوشگل بزن،ی رژ خفن بزن و بشین رو کاناپه ی فیلم توپ ببین و ب اون شخصی ک گند زده ب اعصابت فکر نکن،کی از خودت مهم تره اخه؟!😌(و اینکه مثبت باشید دیگه...مثبت فکر کنید،مثبت حرف بزنید،مثبت راه برید،مثبت نفس بکشید و درکل مثبت زندگی کنید تا خوشبختی تق و تق در خونتونو بزنه خوشگلای من😌❤️✨)
2802

جنگ؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•|
جشن😣

گوربه هم نشدیم واسمون جشن بگیرن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•|

اخی چه کیوت

الان باز یکی ضدحال می‌زنه😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2801