2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

ب بچه های بالا بگو اوکی کنن برات

دخترِ لوس بابا و بشدت قرتی👠💅🏻ناناز من همین الان یالا پاشو برو موهاتو شونه کن دوتا پیس عطر بزن بخودت ، ناخناتو ی لاک خوشگل بزن،ی رژ خفن بزن و بشین رو کاناپه ی فیلم توپ ببین و ب اون شخصی ک گند زده ب اعصابت فکر نکن،کی از خودت مهم تره اخه؟!😌(و اینکه مثبت باشید دیگه...مثبت فکر کنید،مثبت حرف بزنید،مثبت راه برید،مثبت نفس بکشید و درکل مثبت زندگی کنید تا خوشبختی تق و تق در خونتونو بزنه خوشگلای من😌❤️✨)

یه برنامه هست که اسم و فامیلیش رو مینویسیم شماره تلفن میاره بالا الان یادم نیست چیه بزن گوگل اعلام شماره تلفن با اسم و فامیل

تو که امضامو دیدی میشه دعا کنی به آرزوم برسم 😔🦋🙂
جناییش نکن دیگه

برادرا کمک میکنن دیگه،نمیکنن؟  

دخترِ لوس بابا و بشدت قرتی👠💅🏻ناناز من همین الان یالا پاشو برو موهاتو شونه کن دوتا پیس عطر بزن بخودت ، ناخناتو ی لاک خوشگل بزن،ی رژ خفن بزن و بشین رو کاناپه ی فیلم توپ ببین و ب اون شخصی ک گند زده ب اعصابت فکر نکن،کی از خودت مهم تره اخه؟!😌(و اینکه مثبت باشید دیگه...مثبت فکر کنید،مثبت حرف بزنید،مثبت راه برید،مثبت نفس بکشید و درکل مثبت زندگی کنید تا خوشبختی تق و تق در خونتونو بزنه خوشگلای من😌❤️✨)
2801