2777
2789
عنوان

کاش مامان منم مثل اونا بود

502 بازدید | 58 پست

من نهمم صورتم زیاد پرمو نبود بور ولی معلوم بودش از تابستون برمیداشتم مامانم نفهمید الان فهمیده  یجوری دعوام کرد که انگار قتل کردم😢 میگه مگه عروسیته😭 میگه من ۲۰ و خورده ای سالم بود برداشتم اونوقت دوستام صد قلم آرایش و روزی یه تیپ و ... انجام میدن تازه اونا مامانشون بهشون میگه چقدر من بدبختم برا دوتا تار مو از صبح از گریه چشام پفه😭

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکت هدفمه باردار نیستم از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۳ کاربری دست من بوده     من اینجوریم که میام کامنت مینویسم میگم ولش کن بابا بعدم پاک میکنم😂 بعضی موقعه هم میبینم هم نظرم با یکی دیگه کامنت نمینویسم اونو لایک میکنم😂                                    لوطفا لایک نکن                                                   ایران من ای جان من ای باور و ایمان من                                                                            آزاد شو از بند خویش زنجیر را باور مکن                                                                                            اینک زمان زندگی ایست

منم ابروهامو برداشتم مامانم دعوام کرد ولی به چپم هم نبود نشستم منطقی گقتم مادر من دوتا تار هیچی نیست اینا خلاصه ک الان اوکی

اگه فقط یه روز یه روز دیرتر میومدم میشه سه سه سه 🥲     هعی من اگ از این فکرا داشتم الان داشتم پادشاهی میکردم اهای کسی ک با نظراتم مخالفی خوب مخالف باش😊          دیگه خیلی حرف توهم نخون میگم نخون های با توام حرف گوش نمیدی نه خوب گوش نده 😬 من چیکارت کنم 🤷‍♀️       خود درگیر هم خودتونید من دخمل خوبیم 😌🤞

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

منو مامانم بخاطر تتویی که خودم تو خونه زدم که بعد یه مدتم پاک شد  منو کشت  به معنای واقعی منو کشت 🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠 انقدر محدودم کرد انقدر گفت بشین دختری آبرومون نبر  افسردم کرد داغونم کرد  جوری که توو 17 سالگیم ازداوج کردم   کمبود محبت داشتم 😅💔💔💔💔💔💔

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*.                               🛑🛑🛑 قرص گین آپ و ضرراتش   :  خب راستش من خیلی لاغرم وزن 40و قد 160 دم عروسیم خیلی دلم میخواست تپل شم یا حداقل صورتم یکم گونه داشته باشه رفتم گین آپ گرفتم خوردم کم کم تپل شدم و خیلی خوشگل شدم میخواستم فقط یه ماه بخورم که یه ماه خوردم و عروسیم یه ماه عقب افتاد و دوباره مجبور شدم ادامه بدم و دوباره عروسیم عقب افتاد و خلاصه سه ماه خوردم توو این سه ماه اشتهام خیلی زیاد شد و9 کیلویی چاق شدم و خیلی خیلی خوشگل شدم دوسه هفته قبل عروسیم یهو تمام بدنم مخصوصا صورتم پر جوش شد یه جوشا خیلی وحشتناک که هرچی محلول و اینا میزدم و قرص مصرف کردم گم نشدن خیلی خیلی عوارض بدی روم داشت یه عروس بودم با صورت پره جوش پریودام هر دو هفته یه بار شدن با خونریزی زیاد قرص ول کردم کل وزنم برگشت تمام بدنم پره ترک پوستی شد معده دردا شدیدی میگرفتم حس میکردم شکمم پره باده نفخ بدی گرفتم پا درد شدم خلاصه که همه این مریضی ها تا یه سال درگیر بودم تو رو خدا به هر قیمتی نخواه چاق شی اونم با قرص باور کن تمام قرص چاق ها هورمونی هستند با دستکاری کردن هورمون ها یه چاقی کاذب به آدم میدن و آدم پوکی استخوان میگیره که بدترین بیماری هاست اون موقع یکی از. آشناهام میگفت نخور من خوردم پوکی استخوان گرفتم استخون لگنم سیاه شده تا چندماه راه نمیتونستم برم با خودم گفتم من لاغرم دیگه آب از سرم گذشته بذار هر اتفاقی نیوفتاده بیوفته با اینکه خیلی لاغرم دیگه تن به قرص چاقی نمیدم به توبه کردن افتادم  🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑
2802

وااای جای شما حرصم در اومد ولی نمیدونم چی بگم 

منم مامانم یه چیز دیگه میگه صد تا روش میزارم تو یه جمله بش میگم محترمانه و ادبی وای نمیدونم چی بگم به این مادرا😳😳😆

بعضی از چیزا اگه توی کَتت نره، بعدا توی پاچه ت میره :|                            <<حقیقت همیشه تلخه>>                خوشت نیومد خدافظ😐✋
من با مامانت موافقم سنی نداری که بشین درس بخون از این حواشی هم فاصله بگیر من ۱۸ سالم بود اصلاح کردم ...

🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکت هدفمه باردار نیستم از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۳ کاربری دست من بوده     من اینجوریم که میام کامنت مینویسم میگم ولش کن بابا بعدم پاک میکنم😂 بعضی موقعه هم میبینم هم نظرم با یکی دیگه کامنت نمینویسم اونو لایک میکنم😂                                    لوطفا لایک نکن                                                   ایران من ای جان من ای باور و ایمان من                                                                            آزاد شو از بند خویش زنجیر را باور مکن                                                                                            اینک زمان زندگی ایست
وااای جای شما حرصم در اومد ولی نمیدونم چی بگم منم مامانم یه چیز دیگه میگه صد تا روش میزارم تو یه جمل ...

اصلاااا نمیتونم جواب بدم🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با مامانت موافقم سنی نداری که بشین درس بخون از این حواشی هم فاصله بگیر من ۱۸ سالم بود اصلاح کردم ...

زرشک

اصلاح چه حواشی ای میتونه داشته باشه اخه😑😑😑

• . ★ . • ° ★ . ★ ° ★🌙 . ° . • ★🌙 . ★ . . • ★ . . • ° ★ . • ° ★🌙 . • ° ★ • .                 همیشه اولش افتضاحه ;اولین درآمدت خیلی کم خواهد بود اولین ورزشت خیلی کند خواهد بود اولین فروشت سود ناچیز خواهد داشت اولین کسب و کارت ناامید کننده خواهد بود اولین ویدئوت افتضاح خواهد بود بدون قدم اول قدم صدم ممکن نیست... ✨️💛
اصلاااا نمیتونم جواب بدم🥲

بزرگ شدی یادت میره =))

اشکال نداره گریه نکن مادرا همینن دیگه 

بعضی از چیزا اگه توی کَتت نره، بعدا توی پاچه ت میره :|                            <<حقیقت همیشه تلخه>>                خوشت نیومد خدافظ😐✋

اتفاقن محروم کردن ازینکارای ساده س بچه هارو به حواشی میکشونه دهه شصت نیس که پشم داشتن نشانه نجابت باشه 

عادت میکنه

دوست مامان من فوق العاده مذهبی دخترش از ۱۵سالگی آرایش میکنه 

منم نسل سوختم دلم برای اون موقع های خودم میسوزه

مامانمم الان پشیمونه ولی چه فایده

من دوام آورده‌ام؛ اما می‌خواستم معنای زندگی‌ام چیزی بیش از دوام آوردن باشد.
زرشکاصلاح چه حواشی ای میتونه داشته باشه اخه😑😑😑

بخدا دختر خالم ۱۳ سالشه موهای پشت لبشو برمیداره مامانم میگه مگه مردم هرکاری کردن توهم باید بکنی منو بکو فکر میکردم مامان پایه و جوونی دارم امروز نظرم کلا راجبش عوض شد  متنفر شدم بخاطر دوتاتار مو اشک دخترتو دربیاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801