2777
2789
زگیل ظاهر هم داره اما ایدز نهحتما ایدز بوده که به شک افتاده ازمایش گرفته

آفرین 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
شکایت هم کرده مثل اینکه شما با کسی در ارتباط باشی انتظار وفاداری نداری ؟انسانیت چی میگه این وسط

رابطه پنهانی، خیر

رابطه غلط، خیر

رابطه غیر عرف و عقل ، خیر

انتظار وفاداری هم ندارم

بعد هم کجای دوستی، گفته شده وفاداری یعنی دوستی با یک نفر؟ 

مگه بچه دبستانی نیستیم که دوستمون نباید بره کنار دست یکی دیگه بشینه؟ 

اونیکه رابطه دختر و پسر را منچتفادت کرده همینه که انتظار وفاداری اشتباه دارن

دوستی را نمیشه مجبور به یک نفره بودن کرد

هییییچ کجای دنیا نمیتونی بگی چرا دوستم به جز من با ادمای دیگه هم دوست بوده

رابطه پنهانی، خیررابطه غلط، خیررابطه غیر عرف و عقل ، خیرانتظار وفاداری هم ندارمبعد هم کجای دوستی، گف ...

۱۸ سال رابطه عادی و دوستی دیگه نیست اسمش 

بارها بهم قول تعهد و وفاداری دادن 

من ازدواج سفید رو نمی‌پسندم و قبول ندارم 

چون این زن هستش که در آخر آسیب میبینه 

و الآنم اونی که بیشترین آسیب رو دیده همین 

خانوم هستش ولی دلیل نمیشه به پارسا حق بدیم 

بابت خیانت هاش 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
یعنی پارسا زیگیل میگیلیه؟🤣

صورتش که قشنگ😴🤭😅😅😅😅

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
انقدر طرف ی مردو نگیر خیلیا بی شرفنسکوت بعضیا به خاطر بی شرفی خودشونه

نه من طرف کسی رو نمیگیرم ..خب ما از،اینکه اصل ماجرا چی بوده و اصلا واقعیت داره یا نه که اطلاعی نداریم... این خانوم هم مشخص نیست این همه سال کجا بوده که الان اومده با چه هدفی این پست هارو میذاره 

2801