2777
2789
عنوان

کسایی که شاغلن لطفا بیان

186 بازدید | 13 پست

من امروز جایی مشغول شدم راجب کاراموزی حرف نزد گف بیا شروع کن 

بعد امروز رییس حسابداری گف بیمت از ماهه بعده فلان

ضایس من برم پیشه مدیره

بگم بیمه و حقوق چطوره این ماه تعلق میگیره بهم یا ن

اخه حرفی از کاراموزی نزد

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
مگه از اول گفتی برای کارآموزی میری؟ما کمک حسابدار مون اولش که اومد دوماه اول کمتر می‌گرفت بعد که راه ...

نه من ی جا ۷ ماه ب عنوان کمک حسابدار بودم تجربه کاری دارم

ب من گف بیا شروع کن نیازی نیی ازمایشی باشی

بعد رییس حسابداری گف ک از ماه بعد بیمت رد میشه

میخوام ب مدیره بگم ک مگه قرار نبود بیمه رد شه از همون روز اول

وای اول کاری کم رو بازی در نیار تو داری میری سرکار همه وقت و انرژیت رو میزاری ک حقوق بگیری پس خجالت ...

دوستم رفته بود سر کار اصلا بهش حقوق نمیدادن 

حدود نه ماه

بی سر و زبون بود بعدم میگفت دیگه نمیام  میترسوندنش ک ازت شکایت میکنیم ک وسط کار ول کردی

حقوقتو همه رو یه جا میدیم بهت

دوستم رفته بود سر کار اصلا بهش حقوق نمیدادن حدود نه ماهبی سر و زبون بود بعدم میگفت دیگه نمیام میترس ...

توی این شرکتای خصوصی باید خیلی سر زبون داشته باشی اصطلاحا باید گرگ باشی وگرنه انتظار دارن خر حمالی بکشی جیکتم در نیاد

نه من ی جا ۷ ماه ب عنوان کمک حسابدار بودم تجربه کاری دارمب من گف بیا شروع کن نیازی نیی ازمایشی باشیب ...

خب معمولا صبر میکنند ببینند ماندگاری یا نه بعد بیمه رو ردمیکنند ،چندم رفتی؟