2777
2789
عنوان

پشیمونم از رنگ پارکت

127 بازدید | 16 پست

سلام، ما می‌خوایم پارکت کنیم خونمونو، اونجا اصلا نفهمیدم یه رنگیو انتخاب کردم که الان پشیمونم

بین رنگ کرم و سفید مونده بودم، کرم رو برداشتم،الان پشیمونم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

بستگی به رنگ وسایل خونت هم داره

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

سلیقه ايي هست و به اسباب اثاثیه بستگی دلره من خودم رنگ گرم را ترجیح میدم، از این مدل که همه چی خونه سفید و خاکستری خوشم نمیاد، يه رنگ پارکت هست تازه از این يه درجه تیره تره رنگ چوبه من اونو دوست دلرم 

سلیقه ايي هست و به اسباب اثاثیه بستگی دلره من خودم رنگ گرم را ترجیح میدم، از این مدل که همه چی خونه ...

وسایلام رنگشون روشنه تقریبا، نمیدونم اونجا نتونستم قشنگ انتخاب کنم

واقعا؟ همش میگم کاش روشن ترشو برمیداشتم

روشن بودن که کرم روشنه  مشکلی نیست  

نظر من اینه  اگر سرامیک یا سنگ بود میشد به سفید فکر کرد  اما پارکت و کفپوش  کرم  یا حتی اگر فضا بزرگ باشه  شکلاتی  فندقی  خیلی شیک تره  

من هردو رو دیدم واقعا جنس چوب  هر چی به رنگ طبیعی خودش نزدیک تر باشه قشنگ تره     بماند که کثیف شدن و تمیز کردن پارکت  سفید داستان خودشو داره  اصلا با سرامیک و سنگ سفید قابل مقایسه تو کثیف شدن و تمیز کاریش 

2801