2777
2789
عنوان

خواهرم ساعتو گم کرده

201 بازدید | 10 پست

ساعتشو تو خونه ما گم کرده ماهم از دیشب همه جارو ریخت و پاش کردیم اینجا نبود زنگ زدیم بهش گفتم گفت تو خونه شما گم کردم وای خدا کاش پیدا بشه خیلی گرون بود ولی خونه ما نیست 🥴

‌ اصالت هیچ ربطی به اینکه کجا و تو چه خانواده‌ای به دنیا اومدی و اهل کدوم قومییتی هستی نداره،همین که شرایطِ بد، شما رو یه آدم بد نکنه«اصیلی».🦋🪐.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
گمشده خیلی بده ادم همش چشش دنبالشه همه جا

همه جارو گشتیم نبود 

‌ اصالت هیچ ربطی به اینکه کجا و تو چه خانواده‌ای به دنیا اومدی و اهل کدوم قومییتی هستی نداره،همین که شرایطِ بد، شما رو یه آدم بد نکنه«اصیلی».🦋🪐.
حق میدم به خواهرت هم چون گرون بوده و گمشده حتما خیلی نگرانه

ولی اخه خونه ما نیست خودشم نمیدونه کجا گذاشته 🤦‍♀️

همه جارو گشتیم نبود

منم پلاک زنجیر طلای دخترم تو خونمون گم شد فک کنم بین اشغالا رفت موقع تمیز کاری نتونستم پیداش کنم .

شمام بیم اشغلاتو نگا میکردی مثلا ساعتو در بیاره بذار رو کابینت ظرف بشوره و اینا بد موقع جم کردن اشغالا ننداز اشغالی

منم پلاک زنجیر طلای دخترم تو خونمون گم شد فک کنم بین اشغالا رفت موقع تمیز کاری نتونستم پیداش کنم .شم ...

چند روزه گم کرده تازه دیشب یادش افتاده 🤦‍♀️

حالا سعی کن ارومش کنی و همکاری کنی بگو فلان مسیر ننداختی اونجاهارو گشتی تو ماشین و...🥲

والا میترسم بهش زنگ بزنم 😑