2777
2789
اینکه فلان اسم بدبختی داره و .... چرت محضهبخصوص اسم اهل بیت و معصومینارتعاش اسم رو با این پدرمادر می ...

میدونم البته اگر خرافات  نباشه و مردم رو بیخودی سرگرم نکرده باشن یه عده کل اه بردار

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
میشه بگی منظورت چیه از اینکه ابجد اسمت با مادرت جور نیست؟ و اینکه کدوم برج ابجد میشه طالعت؟ببخشید زی ...

ببین یادم نیست چون مال پنج سال پیشه و یه آقایی برام اینکارو انجام داد یادمه مثلا میگم شهریور اون سالی که به دنیا آوندی مثلا میشه برج اسد مثلا میگم بعد ابجد اسمتو محاسبه میکنی تقسیم بر ۱۲ عدد حاصل باید عدد ماهی باشه که توش متولد شدی مثلا اسد اینجوری خیلیییی کم پیش میاد درست دربیاد  و اینکه من چون متاهل بودم اولویتم این بود ابجد اسمم با شوهرم جور باشه که هست و روابط خوبی ام نداریم حالا ارتعاش اسم یه مبحث جداست بر اساس اسم مادر و نام خانوادگیه که نام خانوادگی تو قدم بچه موثره البته حقیقتا میگم تجربه م نشون داد حدود ۵۰ درصد موارد اسمایی با ارتعاش پایین دارن و زندکی مرفه ولی گفتم اینو بدونی البته چون دقیق یادم نیست ممکنه درست نگفته باشم تا جایی که یادمه این بود و خب میگم با تغییر اسمم اتفاق خاصی نیوفتاد و آداب تغییر رو هم انجام دادم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
یعنی اسم شناسنامه رو عوض کردن؟

بله هم شناسنامه. هم بقیه صدا کنند.‌

آش پختنو مراسمشو به جا اووردنو.‌

من خودمم از طریق اسم شناسی که با اسم پدر و مادرم گرفتن گفتن اسمم جز بهترینهاست و ثروت آفرین😒😏

ان شالله شماهم در آینده ای نه چندان دور ملکه بشید 😍

مهربونی دیگه چ میشه کرد

چشماتو ی لحظه ببند تصور کن اقا امام زمان عج ایستاده آماده اس برای ظهور و فقط منتظر بیدار شدن و حرکت تو ی نفره ی نفس عمیق بکش از ته دلت بگو الهم عجل لولیک الفرج بعدم ب من بگو برا خواسته هات دعا کنم ب نیتت صلوات بفرستم
زندگیش حسابی عوض شد

بله ۴۰ سالشه فرت و فرت داره بچه میاره میگه بچه میارم پول بهم میدن خخخخخخ 

خدایا هزاراان مرتبه شکرررر برای هرآنچه هستم و نیستم......    برای هرآنچه دادی و ندادی....🙏🤲
خاله بزرگ منم اسمش زهراست و خیلی تو زندگی سختی کشیده برعکس هر چی دور و برمون ندا هست همه غرق خوشبخ ...

بله میدونم بر اساس اسم مادر 

ولی ارتعاش نام اونهایی که باشون زندگی میکنی مثل همسر پدر مادر خواهر برادر فرزند کلا همه روی هم اثر گذارن

به نظرم از بچگی باید عوض کرد بعدش تاثیری نداره آخه وقتی ازدواجتون کردی شغلتو انتخاب کردی بچه دار شدی ...

خوب شغلت همسرت یا خیلی چیزای دیگه هم میتونه عوض بشه .البته به شرطی که خرافات نباشه

به این چیزا اعتقاد ندارم ینی چیزی نمیدونم راجبش کلا که بخوام اعتقاد داشته باشم ولی خیلی دلم میخواد اسمم رو عوض کنم خیلیی ازش بدم میاد ولی خب لعنت بهشون که نمیشه

اگه درک نمیکنی حوصله ندارم توضیح بدم... اوکی هرچی تو میگی.
2801