2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ولی من صدتا زهرا میشناسم زندگی معمولی و آرومی دارن

اون امتحانی که تو مدرسه به خاطر کم شدن نمره ش کلی غصه خوردیم و از این و اون حرف شنیدیم الان کوووچکترین اهمیتی واسه مون نداره!!! چندسال دیگه نظرمون نسبت به امروز هم همینه! پس بی خیال!!! هرچی آرزوی خووووبه مال ما :)
2802
ارهسمت ما اکثرا زهرا تو بدبختن نمیدونم چرا 🫤

زهراهای ماهم بدبختن😐

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚

پدرومادرمن مذهبی هستن اسمهای من وخواهرهام رو مذهبی گذاشتن خواهر کوچیکم خیلی اذیت بود بعد ازاین که ازدواج کرد ازطریق دادگاه اسمش رو عوض کرد همه به اسم جدید صداش میکنن ولی من نمیتونم به نظرم مسخره میاد

یعنی کلا فقط واسه همه خاطره شد دیگه

منم یه خاطره میشناسم رفت خارج واسه همه خاطره شد. منتها اسمای دیگه ای هم میشناسم که رفتن خارج و خاطره شدن  

اون امتحانی که تو مدرسه به خاطر کم شدن نمره ش کلی غصه خوردیم و از این و اون حرف شنیدیم الان کوووچکترین اهمیتی واسه مون نداره!!! چندسال دیگه نظرمون نسبت به امروز هم همینه! پس بی خیال!!! هرچی آرزوی خووووبه مال ما :)
من یک موضوع جالب میگم که بدونین چه قدر اسم توی افکارتاثیر داره من یک خانواده رومیشناسم که به شدت مذه ...

😁😂

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
2801