2777
2789
عنوان

حس میکنم همسرم عین قبل دوسمنداره

150 بازدید | 7 پست

خانوما حدودا ۴ ساله ک عقد کردیم و ۲.۵ ساله ک عروسی کردیم با همسرم تو دانشگاه اشنا شدیم و کلی رفتو امد تا با من دوست شد و بعد ۷ ماه ازدواج کردیم الان ۱۵ روزه ک بچه دار شدیم و احساس میکنم دیگه عین قبل نیست مثلا روزهای جمعه فقط بیکاره و خونه هست اونم تایمشو میره گیم نت با رفیقاش بقیه روزهای هفته رو هم از ۷ صبخ میره سرکار تا ۷ غروب میاد خونه دیگه جابی نمیره اما جمعه هاشو از ۱۲ ظهر تا ۶ غروب با رفیقاشه قبلا اینطور نبود و اینک دیگه عین قبلا ک همش میگفت دوستدارم و قوربون صدقه میرفت نیست اگ قبلا روزی ۲۰ بار میگفت الان شده ماهی ۲_۳ بار نمیدونم چرا حس میکنم دیگه با من بهش خوش نمیگزره ک جمعه هاشو با رفیقاش پر میکنه و هر جمعه هم دعوا داریم اما دست بردار نیست

بنظرتون درست حس میکنم ک دیگه عین قبل دوسمنداره؟؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

عزیزم بعدازبچه به دنیااومدن مرداهمینن طبیعیه یه مدت تحمل کن وبه خودت برس خودش خوب میشه منم اون موقع هاهمینجوری بودم فقط فکرمیکردم برای من اینجوریه دیدم نه همه بعدازبچه اینجوری میشن طبیعیه تحمل کن درس میشه

میشه آخرین تاپیکمو گزارش بزنین تو رو خدا این کارو کنین لایک کنین براتون 100تا صلوات میدم هر کی گزارش ...

کیمچی تاپیکت طوری نیست که فقط ب مسخره رفت اهمیت نده تو کافی و زیبایی اتفاقا اون مورد خیلی برای مردا مهمه خوشبخت بشی