2777
2789
عنوان

قبلا تاپیک زدم که ماهی 33 داره خرجمون میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 125 پست
خب هرکس براساس شرایط زندگیش میگه مثلا کسی ک تهران زندگی کنه ۴۰ تومن ماهی براش نه تنها زیاد نیست معمو ...

شههرای بزرگ که افتضاحه

موندم چه جوری زنده ان

اگه مجبور به رفت و آمد باشی کم کم ماهی 5 تومن خرج رفت و آمده 

یه سرویس تو یه شهر کوچیک ماهی 500هزار میگیره (مسیر تقریبا با ماشین 4 دقیقه)

حالا تهران رو حساب کن 

😂😂😂فکر کرده همه مث خودش پول مفت درمیارن

همونو بگو 🤣🤣🤣 فک کرده ما مثل خودش هستیم 

🫤😑 چون با حرفاش مخالف بودیم میگفت نوکر خارجی ها هستید انقد خندیدم ک نگو 🤣

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

و برم نمیگردن با این وضعیت

ن چرا بیان اونا مردم روزای سختن در تلاشن برای ساختن زندگی بهتر با حقوق ماهی ۱۰ دلار 

عربه ملک غزه کجا من کجا.؟فلسطین کجا عشق میهن کجا.؟هزاران چو لبنان چون آن و این .فدای یک خشت ایران زمین
همونو بگو 🤣🤣🤣 فک کرده ما مثل خودش هستیم 🫤😑 چون با حرفاش مخالف بودیم میگفت نوکر خارجی ها هستید ا ...

دیگه از بچگی با همین آموزه ها بزرگشون کردن فکر کردن همه باید نوکر یکی بااشن بالاخره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2802
این ماه دلار منو واریز نکردن مال تو رو ریختن ؟ 🤣

ن گفتم فعلا نریزید وضعیت اینجا نامشخصه شاید اومدم اون ور پناهنده شدم لازمم شد 

عربه ملک غزه کجا من کجا.؟فلسطین کجا عشق میهن کجا.؟هزاران چو لبنان چون آن و این .فدای یک خشت ایران زمین
خب هرکس براساس شرایط زندگیش میگه مثلا کسی ک تهران زندگی کنه ۴۰ تومن ماهی براش نه تنها زیاد نیست معمو ...

و دوست عزیز میگند تهران نیستم

میدونم زندگی تو تهران فرق میکنه 

ولی کسی که اینو بگه یا لارج زندگی کردنو بلد نیس

یا پوله یجا دیگم میره و خبر نداره

شههرای بزرگ که افتضاحهموندم چه جوری زنده اناگه مجبور به رفت و آمد باشی کم کم ماهی 5 تومن خرج رفت و آ ...

دقیقا همینطوره شهر های بزرگ خیلی گرونیه 

منم برام تعجب داره چجوری کلا با ۳ تومن در ماه زنده هستن ؟. هرجور حساب میکنم مرغ و گوشت و برنج و مواد بهداشتی که جز چیزای ضروری هستند بالا ۳ تومن میشه 

دیگه از بچگی با همین آموزه ها بزرگشون کردن فکر کردن همه باید نوکر یکی بااشن بالاخره

چون خودشون عادت دارند به نوکری 

من یکی میشناسم با ۵ تومن زندگی میکنه ولی خب تو دسته پاچه  خوار ها  هست 🥴 مرغ و گوشت و ماهی و برنج و روغن براشون کاملا رایگانه 

همه شهر ها بهشون اسکان میدن برای خواب 

من دیشب گفتم صبح‌ها نمیتونم صبحونه بخورم و نزدیک محل کارم یه چیزی میخورم و با یه حساب سرانگشتی میشه ماهی ۶و۷ تومن

و چندتا ریپلای توهین‌آمیز گرفتم بخاطر صبحانه خوردن😂

دیگه از فردا باید یه نون بربری خالی بگیرم  بخورم 

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت مشخص نیست اما حس مادرانه‌ام میگه دختره😍💕🌸
ن گفتم فعلا نریزید وضعیت اینجا نامشخصه شاید اومدم اون ور پناهنده شدم لازمم شد

🤣🤣🤣 عسیسم من و تو دیگه نیاز به پناهنده شدن نداریم اونجا اقامت دایم داریم 

دلار هارو بردار باهم بریم 😎 

چون خودشون عادت دارند به نوکری من یکی میشناسم با ۵ تومن زندگی میکنه ولی خب تو دسته پاچه خوار ها هس ...

اوووه😑😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من دیشب گفتم صبح‌ها نمیتونم صبحونه بخورم و نزدیک محل کارم یه چیزی میخورم و با یه حساب سرانگشتی میشه ...

خوب یه نون پنیر چای شیرین بزن دیگه چرا میری پولتو دور میریزی عجباااا ..😂😂😂😂  همین یه خوردن مونده برامون اونم در تلاشن بگیرن ازمون 

2801