2777
2789

توی ساختمونمون که منطقه خوب شیراز هم هست. واحد پایینیمون یه مردیه که مشکل اعصاب و روان داره قرص مصرف میکنه. شبا توهم میزنه میره در واحدای مردم میخواد در رو بشکنه بره داخل. چندبار بوی تریاکش میومده و چندبارم دیدیم الکل میخورده توی راه پله. همه از ترس مثل موش هیچی نمیگن ولی ما چون تازه اومدیم توی ساختمون تصمیم گرفتیم از حقمون دفاع کنیم از اونجایی که هم داییم وکیله هم پسرعموی بابام دادستان کل شیرازه. که طی این ماجرا سه شب اومده در خونه و مارو تهدید به قتل با اسلحه کرده بعدم خودشو با چاقو زده که بگه اینا منو زدن😂😂

جالبه همچنان همسایه ها از ترس نمیان شهادت بدن

بله اینجا ایرانه و اکثر ادما ترسو... 

لطفا برای سلامتی پدر مادرم صلوات بفرستید ممنونم😘❤

کیا سرچ کردن دادستان کل شیراز😐

چرا کنار بیایم وقتی میشه کنار بزاریم؟‌!. شمام حس میکنین زندگی داره خیلی سریع پیش میره و سنتون الكی الكی هی زیاد میشه؟  یکی از کدهای تقلب زندگی اینه که : تقریبا هیچکس به شما اهمیت نمیده، معدود آدمایی هم که اهمیت میدن در صورت بروز مشکل حاد تقریبا هیچ کاری جز غصه خوردن ازشون برنمیاد. پس جدا مراقب خودتون باشید. مراقب جسمتون، مراقب ذهنتون، مراقب سلامت روانتون.  تو شلوغش نکردی، همه ما درجه های مختلفی از حساسیت رو داریم. اگه چیزی تو رو اذیت کرده یعنی برای تو اذیت کننده بوده و نیاز نیست بیش از حد توضیح بدی😊 یه چیزی بهت بگم عزیزم؛ هیچکس حق این رو نداره که قضاوتت کنه، چون هیچ کسی واقعا نمیدونه که تو چی کشیدی، اونا شاید جریان ها رو شنیده باشن ولی «اون حسی که تو قلبت احساسش کردی رو احساس نکردن ...»😊میدونم نمیخوای اینو بشنوی، ولی آدما به تو وفادار نیستن، به نیاز هاشون از تو وفادارن. وقتی نیاز هاشون تغییر کنه وفاداریشون هم تغییر میکنه.😊

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
هیچ‌غلطی نمیتونه بکنه دوربین بذارید

دوربین هست توی پارکینگ و دم در اپارتمان. فقط توی راه پله ها نبوده که قراره بزاریم. همچنان مدیر ساختمون میگه خطرناکه این مرده و شکایت رو پس بگیرید. خیلی خنده داره ما امنیت جانی نداریم

بدم میاد از ترسای بیجا. الان بجای اینکه همکاری کنن یه پرونده بسازن براش که حالاها نیاد بیرون وایسادن ...

اصلا تهدید با اسلحه خیلی جرم سنگینیه. طرف تعادل روانی نداره پرونده پزشکی و بستری داره. هرکاری ازش برمیاد. ولی هیچکس حاضر نیست شهادت بده

طرف زن و بچه هم داره؟

اره زن داره. دوتا دختر داره. یکیش دبستانه یکیشم همسن و سال ماست. نوزده بیست سالشه

2801