2777
2789

سلام دوستان 

کسی کسی اطلاع داره وقتی خانمی مهریش‌اجرا میذاره‌..

چند ماه یه بار باید پرداخت بشه و مقدارش چقدره...

میشه مثلا سالی یه ربع سکه باشه یا تمام سکه حساب میشه....

مهریه زن داداشم چهارصد و خرده ای هست و اجرا گذاشته.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بستگی به درامد همسرم و سرمایه هاش داره ....من خودم چندسال پیش خواستم اجرا بذارم وکیل گفت شوهرشما موظفه آنی پرداخت کنه 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2802
حقوقش کمی از وزارت کار بالاتره...چیزی نداره فقط یه ماشین که با اون جایی کار میکنه ...

بهتره با وکیل مشورت کنین ولی احتمالا اگه ماشینش وسیله کسب نباشه به خانم برسه بخشی از حقوق ماهانه هم به خانم باید بدن 

بهتره توافقی طلاق بگیرن تا گرفتار مهریه و داستاناش نشن

چه سالی ازدواج کردن؟

1401

تو عقد میخان جدا شدن....

خدا ازش نگذره....چه هرجایی داداشم براش کرد که هر دختری آرزوش بود....تمام مناسبتها طلا و....شده قرض میکرد که براش سنگ تموم بزاره....شخصیت خود شیفته داره اینو مشاور گفته بود....برادر منم ساده ....

بهتره با وکیل مشورت کنین ولی احتمالا اگه ماشینش وسیله کسب نباشه به خانم برسه بخشی از حقوق ماهانه هم ...

خانمش بهتره بگم کاسب مهریه هست...

خدا ازش نگذره....

همه از مرد بد مینالن ما از عروس سلیطه....