2777
2789
عنوان

حامله شيد تباهااا🤪🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 175 پست
واي نگوووبه من تازه گفتن ٦٠ درصد دختر دختر حسابش كرديم ديگههه😍عوض شه خيلي ناراحت ميشم

وای عزیزم.بهترین نعمت خددددداست بخخخدا .من اون موقع نداشتم درک نمیکردم .ایشا...سلامت باشه جفت جنسیت نعمتن۰🥰

🎈🎈خدای مهربونم شکرت.🥰

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

وای عزیزم.بهترین نعمت خددددداست بخخخدا .من اون موقع نداشتم درک نمیکردم .ایشا...سلامت باشه جفت جنسیت ...

ممنون خدا دختر نازتونم حفظ كنه😍❤️

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم دختر كوچولوى من🌊🧸🎀🍼
2802
😂😂جون خوش بگذره 😚😚

فداتشم عزیزم🩵😂

با این همه زنجیر به رقص آی و رها باش...🙂                 دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند:)                     قوی تر از دیروز!!!🌱❤️
😂بازم چیکار کردی

درباره شوتی و مواد و... به شوخی، صحبت میکردم که بعضیا جدی گرفتن و گزارشم زدن و تعلیق شدم😂😂😂

زندگی یک سفر است / ادمی رهگذر است / آنچه می‌ماند از او / راه و رسم سفر است...

اره جون عمه ام

بره بمیره عوضی بیشعور😂البته عمه ندارم

آقا نیستم هی نگین مردی  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂                                     

هاهاهاها حامله نیستم وای تابستون کلی از اینا برای خودم درست کردم

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
2801