2777
2789

چندروزه پیام اومد ازاایران عدل سامانه ثنا ، شک دلشتم ک کلاهبرداریه ولی فکرنکنم پیام از ایران عدل هست ، واردسامانه ثنا شدم ، یه ابلاغیه اومده ولی من اصلا خبرندارم ازش ،  اسم این که شکایت کرده رو تاحالا اصلا نشنیدم ،

بنظرتون چیه..

از کجا برم بپرسم قضیه رو دقیق تربگه چون تو ابلاغیه دقیق نگفته،منم یادم نمیادشاکی داشته باشم ، 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
سلام برو دفتر خدماتی بهت میگن

دفتر خدنلت قضایی ‌دقیق میگه؟

اخه تو ابلاغیه اصن نگفته چ کردم ،فقط گفته خسازت زدی 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
اره میگن ان شاءالله چون بالاخره اونا سامانه دارن مشخص میشه

اخه اونی ک برامن اومده فقط گفته حاضرشوید ، دعوای فلانی برای خسارت دادرسی و خسارت .. 

حالا نمدونم شعبه برم یا خدمات ،خدمات نزویکم هس شعبه دوره

اخه اونی ک برامن اومده فقط گفته حاضرشوید ، دعوای فلانی برای خسارت دادرسی و خسارت .. حالا نمدونم شعبه ...

کاش قبل از بازکردن پیام میرفتی سوال میکردی که خدای نکرده پیام الکی وکلاهبرداری نباشه

اما الان هم هرجا نزدیکت هست برو یا دفترخدمات قضایی یا دفتر خدمات معمولی یا شعبه

کاش قبل از بازکردن پیام میرفتی سوال میکردی که خدای نکرده پیام الکی وکلاهبرداری نباشهاما الان هم هرجا ...

نه عزیزم تایپکای قبلم گڋاشتم عکساش.   ایران عدل هست ، ایران عدل قبلنم کدثنابهم داده بود استفاده کردم.  فک نکنن اشتباه باشه ولی  من نمدونم چ خسارتی بوده ک من زدم ب کسی ک نمیشناسمش کلا 😕

ماشین داری؟

بله ، بنامم هست دست خدم نیست. این حدسم میزنم چون هم دست خدم نیست اکثر ماشینا بنامم هست ،میگم شاید زده در رفته دوست داداشم ، بروش نیاورده..

لابد..

ولی  رفتم نگاه کردم ماشین ما ضربه نخورده

ولی شوراحل اختلاف زیر۱۰تومن فکنم رسیدگی میکنه

ماشین داری؟

تایپکمو دیدی یاخدت حدس زدی😁

خب خداروشکر ان شاءالله چیزی نیست ولی حتما حضوری برو

حدس میزنم این باشه قضیه ، ولی خب معلوم نیست هرکی میپرسم ..جوابی نمیده ک چیزی شده یا نه 

من تاپیکهای قبلی ات رو ندیدم چون وقت ندارم همینطوری حدس زدم

منم حدسم همین بود ، ولی نمدونم چ کنم چجور دفاع کنم😢 استرس میگرم همچین جلسه هایی مث اختلاف تاحالانرفنم

2801