2777
2789
عنوان

ب روزای آخر بارداری رسیدم ولی دلم نمی‌خواد هنوز ی دنیا بیاد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 28 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
عزیزم امیدت بخدا باشهسن بارداریمون باهمه منم ۳۷ هفتمدقیقا دوهفتس فهمیدیم بیمه امون قطع شده باید هزین ...

دقیقا منم ماه اخر بارداریم بیمه تکمیلیم تموم شد  قرار برم سزارین کنم دیگه کنسل شد رفتم یه بیمارستان نیمه خصوصی طبیعی زایمان کردم ولی خدا کمک کرد دکتر گفت فوق العاده خوش زایی بدون درذ چهار سانت باز شدم  سر دوساعته زایمان کردم بیمارستان تمیز. خلوتی هم بود

خدا بزرگه میرسونه منم دوهفته بعد زایمانم پول جور شد گوسفند قربانی کردیم

دقیقا منم ماه اخر بارداریم بیمه تکمیلیم تموم شد قرار برم سزارین کنم دیگه کنسل شد رفتم یه بیمارستان ...

اره بابا خدا یه درو‌ ببنده ده تا دره دیگه رو‌باز میکنه

من فعلا میخوام وام بگیرم برای سزارین چون از لحاظ روحی اماده ی طبیعی نیستم هرجوری فکر میکنم

دوستان دیگه گفتن گوسفند قربونی و عکس غصه نداره واقعا. دعا کن بچت سالم بیاد تو بغلت. من که همش لحظه شماری می کردم زودتر بیاد ببینم چطوره بارداری فوق العاده سختی داشتم. در ضمن با اینکه خداروشکر اون تایم مشکل مالی نداشتم اصلا اجازه ندادم حیوونی رو براش قربونی کنند. خودم اینجوری استدلال کردم که یه فرشته میارم خونه و همونی که حفظش کرده تا الان مواظبشه چرا باید جون یه حیوونو بگیرم و خونریزی کنم. در عوض برای چندتا خانم بیوه بسته غذایی گرفتم. 

از اونام نیستم که بگم بچه بیار روزیش میاد ولی باورت نمیشه همون روزی که پسرم به دنیا اومد توی بیمارستان بهمون زنگ زدن و گفتن هم یه قراردادکاری من و هم یه قرارداد همسرم تایید شده و این برامون کلی خوش یمن بود چیزی که قبلا اصلا همزمان اتفاق نمی افتاد. میخوام بگم دلتو دریا کن بچه ها با خودشون انرژی های خاصی میارن انشالله برای شمام همین طوره ❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹